Холодильні камери

Наша компанія пропонує послуги по проектуванні та будівництву (монтажу) холодильних камер

Підбір обладання на холодильну камеру, монтаж холодильного обладнання.

Пуско-налагоджувальні роботи. Гарантійне та післягарантійне обслуговуванняХолодильна камера -це герметичне приміщення, оснащене холодильним обладнанням для забезпечення процесу охолодження у даному приміщенні, для зберігання або замороження товару. Функція холодопостачання широко використовуються в харчовій промисловості, зберігання, заморозки, дозрівання продуктів харчування, зберіганню квітів, саженців, медикаментів, тощо. Конструктивно холодильна камера, як правило, складається з наступних частин:

За температурним режимом холодильні камери бувають:
- низькотемпературні холодильні камери , для заморозки, зберігання продуктів харчування при температурі до -50 ° С
- середньотемпературні холодильні камери , для зберігання продуктів харчування при температурі від -1 ° C і до 15 ° С.

Робочий об'єм холодильної камери, в який поміщається продукція, яку необхідно заморозити, охолодити або зберегти повинен бути герметичним. Корпус холодильної камери може використовуватися із різни матеріалів. Головне, щоб він був міцним, жорстким, герметичним і забезпеченим теплоізоляцією. Для процесу охолодження в холодильній камері використовують холодильне обладнання яке забезпечує підтримання необхідної температури в середині холодильної камери. До холодильного обладнання відносяться: холодильний агрегат, який монтується на зовні, і його характеристики відповідають призначенню даної холодильної камери; система управління холодильною камерою, яка може мати у своєму складі: систему автоматичного управління холодильної камери, електрообладнання, датчики, і т. п.

Підбор холодильного обладнання на вашу холодильну камеру, наші інженери проводять з домопомогою спеціального програмного забезпечення. Спочатку розраховується кількість кіловат тепла яке необхідно вилучити із вашої камери. Потім згідно кількості кіловат, та інших параметрів в тому числі з побажаннями та фінансовими можливостями клієнта ми підбираємо компоненти для вашої холодильної системи: холодильні агрегати , повітрьоохолоджувачі та холодильну автоматику .

Наша компанія пропонує різноманітні види холодильних камер. Наше завдання досягти того, щоб продукт зберігання у вашій камері знаходився в найоптимальніших умовах.

Пропонуємо наступні види холодильних камер:


Використовується для охолодження різного виду продуктів, таких як: м'ясо, ковбаса, риба, сир, овочі, фрукти, гриби і т.д.
>> детальніше


Використовується для заморозки різного виду продуктів, таких як: м'ясо, риба, ягоди і т.д. >> детальніше


Використовується для швидкої заморозки різного виду продуктів, таких як: м'ясо, риба, овочі, фрукти і т.д. >> детальніше


Використовується для зберігання різного виду продуктів, таких як: м'ясо, риба, сир, овочі, фрукти, гриби і т.д. >> детальніше


Використовується для охолодження та зберігання квітів >> детальніше


Швидкомонтуюча камера невеликого розміру, використовується для охолодження та зберігання різного роду продукту >> детальніше


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11