Меню сайту
Close

Для короткочасного й тривалого зберігання великого обсягу продукції магазини, супермаркети та підприємства харчової промисловості потребують промислові холодильні камери. З їх допомогою вдасться заморожувати й зберігати первісний вигляд будь-якої групи товарів: від харчових продуктів до медикаментів і квітів. На відміну від стандартних холодильних камер, промислові системи вимагають детального проектування. Проект системи охоплює підбір обладнання в залежності від необхідного температурного режиму, споживання електроенергії, вибору матеріалів і місце монтажу на основі фізичного розташування камери відносно комунікацій.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги проектування, продажу та будівництва промислових холодильних камер на замовлення у Львові та Україні. На основі точних розрахунків, виконаних досвідченими фахівцями компанії, підберемо необхідне холодильне обладнання з урахуванням оптимальних енерговитрат і виконаємо монтаж на вашому об'єкті в стислі терміни. Надаємо гарантію на техніку та проведені роботи, надаємо послуги сервісного обслуговування й супроводжуємо клієнта протягом всього терміну співпраці.

Конструкція та типи промислових холодильних систем

Холодильна камера промислового типу являє собою збірно-розбірну конструкцію, яка складається з сендвіч-панелей. Сендвіч-панелі - це сучасний будівельний матеріал, виготовлений з двох листів холоднопрокатної сталі й утеплювачем між ними (пінополістирол, мінеральна вата та ін.). Панелі типу сендвіч легко монтуються між собою за допомогою системи «шип-паз» - спеціальних замків для швидкої фіксації. Будівництво холодильної системи виконується на основі проекту, в якому закладається вид сендвіч-панелей, виходячи з вимог температурного робочого режиму. До комплекту обладнання входять холодильні спліт-системи, компресорно-конденсаторний агрегат, випарник, пульт дистанційного керування.

Існує 2 типу камер:

  • Стандартні холодильні камери;
  • Нестандартні.

Стандартні системи являють собою типові розміри та обсяги, загальноприйняті види обладнання. Нестандартний тип має на увазі індивідуальне будівництво під ключ в залежності від особистих потреб замовника та специфіки продукції. Виходячи з цього, замовник може купити низькотемпературну (-5 ... -35 градусів за Цельсієм) або середньотемпературну (+14 ...- 5 градусів) камеру.

Проектування промислових холодильних камер під ключ

Проектування - важливий етап покупки холодильного обладнання та організації холодильної системи. Точність показників в розрахунку гарантує безперебійну роботу техніки та підтримання оптимальної температури з урахуванням певних параметрів. Проектування включає розрахунок:

  • Потужності техніки;
  • Висоти стель;
  • Місця розміщення охолоджувача,
  • Відстані між стелажами для зберігання продуктів і стелею для правильної циркуляції повітря,
  • Підбір необхідних комплектуючих для ефективної роботи холодильної камери.

Наша компанія пропонує купити промислову холодильну камеру. Ми реалізуємо сучасне та універсальне обладнання, яке дозволить зберігати й охолоджувати харчові продукти, зберігаючи їх якісні характеристики. Всі системи, представлені у «Здоровий клімат», виготовлені провідними виробниками й гарантують безперебійність, функціональність і надійність. Виконаємо повний комплекс послуг: від проектування до здачі проекту в експлуатацію. Проводимо підбір комплектуючих камери та будівництво на основі побажань клієнта, технічних і санітарних вимог. Зв'яжіться з менеджером компанії та отримайте консультацію про приблизну вартість системи й інших питаннях.

Наші переваги
Професійне проектування
У штаті компанії працюють досвідчені проектувальники, які створять ідеальний проект холодильної системи для вашого підприємства. Врахуємо технічні та санітарні вимоги, розробимо енергоефективну систему на основі високоякісних матеріалів.
Повний комплекс послуг
Виконуємо повний комплекс послуг: проектування, підбір обладнання, будівництво, здача в експлуатацію та надання необхідної документації. Не залучаємо посередників і самостійно несемо повну відповідальність за виконану роботу.
Супровід клієнта
Виконуємо авторський супровід проекту на всіх етапах монтажу. Супроводжуємо клієнта з моменту першого дзвінка до запуску системи на підприємстві. Надаємо допомогу в підборі техніки та експертні консультації з будь-яких питань.
Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам