Холодильні камери для зберігання квітів

Холодильні камери для квітів виробляються з плит пінополіуретану та склопакетів. Зберігання квітів при необхыдних темперературах контролюються електроним блоком управління. Оптимальна температура для збурігання квіт коливається в діапазоні від + 2 до +10С.
Холодильні камери для квітів комплектуються холодильними моноблоками або холодильними спліт системами або холодильними агрегатами із повітроохолоджувачем. . Всі агрегати, моноблоки і спліт системи володіють високою надійністю, укомплектовані найсучаснішою автоматикою і готові до роботи відразу ж після установки на об'єкті!

Холодильні камери для квітів можуть бути стаціонарними або ж збірно-розбірними, що дозволяє швидко перемістити їх на нове місце, якщо це необхідно.


Збірно-розбірні камери для зберігання квітів

Для зберігання зрізаних квітів в магазинах застосовуються спеціальні квіткові камери і охолоджуючі вітрини, побудовані на базі среднетемпературних холодильних установок. Камери, що використовуються для зберігання продукції, здатні підтримувати температуру + 4 ... + 8 градусів, тоді як демонстраційні вітрини працюють при температурі + 4 ... + 12 градусів (конкретне значення температури визначається особливостями того чи іншого виду квітів). Крім необхідної температури, для збереження товарного вигляду квітів також потрібно забезпечити достатній рівень освітленості і вологості.

Наша компанія може запропонувати Вам пристінні та острівні демонстраційні вітрини, зібрані з легких і міцних модульних склопакетів. Для виробництва обох типів вітрин використовуються однакові матеріали, однак пристінні моделі мають тільки одну або кілька прозорих стінок, тоді як острівні вітрини прозорі з усіх боків.

Все камери прості в монтажі та експлуатації, малошумні та мають привабливий зовнішній вигляд. Їх можна легко встановити навіть у вельми обмеженому просторі, а при необхідності - швидко розібрати і змонтувати в іншому місці.

Для кожної вітрини підбирається холодильний агрегат, який забезпечує необхідну температурну згідно з побажанням замовника.

Варіанти виконання холодильних камер

Виконання 1: скляний блок з однієї сторони,
двері универсальні одностолкові

холодильна камера на квіти

  Виконання 2: скляний блок з одностолковими (або двохстолковими)
скляними дверима по одній стороні камери

Викконання 3: Скляний блок по двох суміжних сторонах, двері скляна одностулкові,
двері скляні одностулкові

в

  Виконання 4: скляний блок по двох суміжних сторонах,
двері скляна двостулкова


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11