Меню сайту
Close

Холодильна камера для зберігання квітів у Львові

Квіти й декоративні рослини є популярним товаром, особливо напередодні прийдешніх свят. Однак в несвяткові дні продаж букетів значно падає, що приводить до марного простою рослин та їх псуванню. Щоб квіти протягом більш тривалого часу залишалися свіжими, красивими та мали первісний вигляд, рекомендується купити холодильну камеру для квітів. Система охолодження квітів являє собою комплекс холодильної техніки й автоматики, яка підтримує заданий температурний режим круглий рік в холодильній камері.

Замовити проектування холодильної камери для квітів і купити необхідне обладнання ви можете в компанії «Здоровий клімат». Доступна ціна на послуги та техніку, відповідність усім технологічним і температурним режимам роблять наші пропозиції вигідними у Львові та по всій Україні. Готові виконати повний комплекс послуг по розробці проекту, підбору техніки та автоматики, будівництва та здачі камери в експлуатацію по системі «під ключ». Ми запропонуємо найкращі варіанти для вашого квіткового бізнесу по раціональним цінами.

Принцип монтажу системи холодильної камери для зберігання квітів

Квіткові холодильні камери можуть виготовлятися з герметичних склопакетів чи без застосування скла з сендвіч-панелей. Прозорі стіни відкривають хороший огляд квітів, збережених в камері. Камери без застосування скла використовуються для складського зберігання рослин.

Холодильні камери для квітів будуються за індивідуальними проектами. Структура приміщення залежить від умов його розташування та експлуатації, інших особливостей використання конкретної камери. Для монтажу холодильного обладнання для квітів використовується спліт-система, яка утримує заданий температурний режим і при цьому працює, практично, беззвучно. Для створення сприятливого середовища для зберігання рослин, в камері використовуються спеціальні лампи, які горять в певному діапазоні. Лампи універсальні. За їх допомогою вдається підтримувати свіжість квітів, а також вигідно подавати їх покупцям.

Переваги холодильних камер для квітів

Підприємці, які вже купили холодильні камери квітів, оцінили переваги системи, серед яких:

  • Збільшення терміну зберігання рослин в два рази завдяки підсвічуванню й температурному режиму;
  • Ефективне використання площі завдяки індивідуальній конструкції камери;
  • Автоматичний контроль заданої температури;
  • Швидкий монтаж і демонтаж при необхідності перенести камеру зберігання квітів в інше місце;
  • Мінімальна втрата температури завдяки використанню сучасних термостійких матеріалів;
  • Естетичний зовнішній вигляд, здатний вписати конструкцію в інтер'єр будь-якого торгового приміщення.

Зв'яжіться з нами та отримайте розрахунок ціни холодильної камери для квітів у вашому індивідуальному випадку. Ми запропонуємо вам пораду з будь-яких питань і порекомендуємо кілька варіантів системи для вашого квіткового бізнесу.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Ми пропонуємо вигідні рішення для своїх клієнтів в будь-яких потужностях, функціоналу та ціновому діапазоні. Реалізуємо широкий портфель брендів, модельний ряд й асортимент холодильного обладнання.

2

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці з профільною освітою. Ми приймаємо на роботу професійних співробітників. Кваліфікований і надійний персонал - запорука успіху співпраці.

3

Ми постійно вдосконалюємо власну діяльність, модернізуємо технології будівництва, адаптуючи їх під принципи ведення бізнесу своїх клієнтів. Це дозволяє пропонувати замовникам більш дешеві рішення задач за рахунок оптимізації власних витрат.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам