Меню сайту
Close

Індивідуальне опалення під ключ у Львові

Автономна опалювальна система підтримує оптимальну температуру в приміщенні в холодну пору року, не залежить від планових і позапланових ремонтних робіт центральної системи. Правильно спроектоване і встановлене автономне опалення дозволяє економити кошти і раціонально використовувати енергоносії тільки в тих періодах часу, коли це дійсно потрібно.

Індивідуальне опалення вирішує ряд завдань. В першу чергу, воно дозволить вирішити питання гарячого водопостачання в будинках, котеджах і виробничих приміщеннях, де немає можливості підключення до централізованого ГВП. Установка системи опалення руками професіоналів дозволить кожному бажаючому стати незалежним, забезпечивши себе комфортом. Вже сьогодні ви можете замовити послугу проектування та монтажу системи опалення у Львові або іншому місті України, звернувшись до компанії “Здоровий клімат”.

Переваги опалювальних систем, що розробляються індивідуально

Високий ККД. Розрахунок системи ґрунтується на особливостях приміщення та побажаннях клієнта. Виходячи з даних, підбирається оптимальне обладнання, яке в експлуатації показує найвищий коефіцієнт корисної дії. А, значить, в приміщенні буде завжди тепло та затишно.

Регулювання опалювального періоду. Автономна система опалення дозволяє самостійно вибирати час початку й закінчення опалювального сезону. Ви зможете в будь-який момент запустити та зупинити опалення, а також самостійно регулювати температуру в приміщенні.

Вибір видів системи опалення. Серед широкого розмаїття обладнання та технологій створення автономної системи опалення, замовнику пропонується вибір найкращого для нього варіанту. На свій розсуд можна встановити водяну, електричну або газову систему.

Проектування та монтаж індивідуальної схеми опалення в житлових, виробничих будівлях дарує ряд переваг для життя або роботи. Це універсальний спосіб створити оптимальний мікроклімат в приміщеннях, де немає можливості підключення централізованої системи або є бажання стати незалежним від неї.

Який тип автономного опалення краще обрати?

Вибір виду автономної системи опалення індивідуальний та залежить не тільки від особистих побажань замовника, а й від особливостей приміщення. У багатоквартирних будинках, де є газифікація квартир, оптимально вибирати газове опалення. Можна створювати комбіновані системи, поєднуючи газове опалення з електричним. Аналогічний підхід застосовується в будь-яких інших приміщеннях або будівлях, де присутня газифікація або є можливість її здійснення. Не менш популярним видом системи є установка твердопаливних котлів тривалого горіння, які дозволяють і опалювати будинок, і забезпечити мешканців гарячою водою.

Так чи інакше, перед тим, як остаточно визначитися з типом опалювальної системи, необхідно, щоб об'єкт оглянув інженер, оцінив можливості й особливості приміщення та тільки після цього виніс рекомендації щодо вибору оптимальної системи.

Вартість послуг компанії “Здоровий клімат”, ціни на опалення

Роботи з розробки системи опалення коштують досить дорого, але з часом всі витрати виправдають себе. З огляду на вартість послуг централізованого опалення, індивідуальна система демонструє велику економію. А постійне зростання цін комунальних послуг дозволяє автономній системі опалення окупити себе через 2-3 роки. Дізнатися про вартість послуг у вашому індивідуальному випадку ви можете, зв'язавшись з менеджером нішею компанії.

Незалежно від виду і призначення будівлі сучасна система опалення повинна забезпечувати тепловий комфорт і необхідні параметри мікроклімату в приміщенні. При виборі окремого опалювального приладу або комплексної системи опалення необхідно враховувати розрахункову теплову потужність, планувальні та архітектурні рішення, робочий тиск, якість і вид теплоносія, вартість, санітарно-гігієнічні характеристики, розрахункову температуру обладнання та схеми теплопостачання. Значну роль при виборі сучасної системи опалення грає її дизайн. Якщо обладнання встановлюється в житлові будинки або будівлі з тривалим перебуванням людей, дизайн теплоносіїв повинен відповідати загальному інтер'єру приміщення.

Перед тим, як замовити опалювальне обладнання, необхідно провести технічні розрахунки. У розрахунки входить вид опалювальної системи, її комплектація, коефіцієнт корисної дії, а також інші технічні характеристики, які в комплексі формують оптимальний мікроклімат в приміщенні. Щоб не помилитися у своєму виборі, пропонуємо звернутися в компанію «Здоровий клімат». Ми виконаємо необхідні технічні розрахунки, підберемо оптимальну систему опалення, вклавшись в запланований вами бюджет.

Продаж і монтаж систем опалення у Львові

Наша компанія пропонує:

  • Консультації по підбору системи опалення;
  • Проектування, підбір комплексного вирішення з урахуванням побажань замовника;
  • Продаж високоякісного сертифікованого обладнання від світових виробників за доступними цінами;
  • Доставку замовлення по Львову і Україні;
  • Монтаж радіаторів, теплої підлоги, газових котлів;
  • Установку котельні автоматики, твердопаливних котлів;
  • Пусконалагоджувальні роботи.

Також наша компанія надає послуги комплексного обслуговування системи опалення. Фахівці «Здоровий клімат» підготують спорудження до опалювального сезону, усунуть несправності в короткий термін і забезпечать вашу опалювальну систему безперервної роботою.

Монтаж промислової системи опалення

Великі виробничі та промислові будівлі потребують складній системі опалення, яка здатна забезпечити безперебійний обігрів по всьому периметру будівлі. Щоб цього досягти, потрібно виконати комплексний розрахунки і визначитися з основними проектними завданнями.

При необхідності проведення проектних робіт і закупівлі опалювального обладнання, звертайтеся в нашу компанію. Кваліфікована команда «Здоровий клімат» максимально швидко і якісно виконає організацію системи опалення, в яку будуть включені тестування та пусконалагоджувальні роботи. Ми гарантуємо комплексну роботу, виконану в строк, яка відповідає всім необхідним будівельним, монтажним, експлуатаційним, санітарно-гігієнічним вимогам. Вартість і терміни робіт будуть оголошені після проведення детальних розрахунків. Для отримання детальної інформації зв'яжіться з нашими консультантами.

 

Наші переваги
Детальне проектування системи
Проектування системи з урахуванням побажань замовника і технічних особливостей приміщення
Фінансова відповідальність
Надання точної і фіксованою смети із зазначенням вартості всього обладнання і робіт монтажної бригади
Дотримання термінів
Виконання монтажних робіт в термін, обумовлений з клієнтом
Контроль якості роботи
Проведення пусконалагоджувальних робіт, контроль працездатності системи і налаштування обладнання
100% гарантії на всі види робіт
Гарантія на обладнання та монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Своєчасне сервісне обслуговування системи за запитом клієнта
Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити систему опалювання в ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ

Компанія ТОВ "Здоровий клімат" - експерт з питань проектування, продажу та монтажу побутових і промислових систем опалення у Львові і Україні. Ми надаємо широкий спектр послуг в області опалювальних систем, пропонуємо клієнтам сучасне обладнання для приватних і заміських будинків, квартир, фабрик і заводів.

Проектування і монтаж системи опалення вимагає досвіду і навичок, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці та навчанню співробітників. Інженери-проектувальники і монтажники нашої компанії проходять обов'язкове навчання і підвищення кваліфікації на різних підприємствах. Всі співробітники мають сертифікати і ступені допуску. ТОВ "Здоровий клімат" має ліцензії на проведення монтажу і пусконалагоджувальні роботи газового обладнання, а також завжди дотримується норм і стандартів безпеки. Ми несемо відповідальність за свою роботу і гарантуємо високу ефективність системи опалення.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам