Меню сайту
Close

Незалежно від виду і призначення будівлі сучасна система опалення повинна забезпечувати тепловий комфорт і необхідні параметри мікроклімату в приміщенні. При виборі окремого опалювального приладу або комплексної системи опалення необхідно враховувати розрахункову теплову потужність, планувальні та архітектурні рішення, робочий тиск, якість і вид теплоносія, вартість, санітарно-гігієнічні характеристики, розрахункову температуру обладнання та схеми теплопостачання. Значну роль при виборі сучасної системи опалення грає її дизайн. Якщо обладнання встановлюється в житлові будинки або будівлі з тривалим перебуванням людей, дизайн теплоносіїв повинен відповідати загальному інтер'єру приміщення.

Перед тим, як замовити опалювальне обладнання, необхідно провести технічні розрахунки. У розрахунки входить вид опалювальної системи, її комплектація, коефіцієнт корисної дії, а також інші технічні характеристики, які в комплексі формують оптимальний мікроклімат в приміщенні. Щоб не помилитися у своєму виборі, пропонуємо звернутися в компанію «Здоровий клімат». Ми виконаємо необхідні технічні розрахунки, підберемо оптимальну систему опалення, вклавшись в запланований вами бюджет.

Продаж і монтаж систем опалення у Львові

Наша компанія пропонує:

  • Консультації по підбору системи опалення;
  • Проектування, підбір комплексного вирішення з урахуванням побажань замовника;
  • Продаж високоякісного сертифікованого обладнання від світових виробників за доступними цінами;
  • Доставку замовлення по Львову і Україні;
  • Монтаж радіаторів, теплої підлоги, газових котлів;
  • Установку котельні автоматики, твердопаливних котлів;
  • Пусконалагоджувальні роботи.

Також наша компанія надає послуги комплексного обслуговування системи опалення. Фахівці «Здоровий клімат» підготують спорудження до опалювального сезону, усунуть несправності в короткий термін і забезпечать вашу опалювальну систему безперервної роботою.

Монтаж промислової системи опалення

Великі виробничі та промислові будівлі потребують складній системі опалення, яка здатна забезпечити безперебійний обігрів по всьому периметру будівлі. Щоб цього досягти, потрібно виконати комплексний розрахунки і визначитися з основними проектними завданнями.

При необхідності проведення проектних робіт і закупівлі опалювального обладнання, звертайтеся в нашу компанію. Кваліфікована команда «Здоровий клімат» максимально швидко і якісно виконає організацію системи опалення, в яку будуть включені тестування та пусконалагоджувальні роботи. Ми гарантуємо комплексну роботу, виконану в строк, яка відповідає всім необхідним будівельним, монтажним, експлуатаційним, санітарно-гігієнічним вимогам. Вартість і терміни робіт будуть оголошені після проведення детальних розрахунків. Для отримання детальної інформації зв'яжіться з нашими консультантами.

 

Наші переваги
Детальне проектування системи
Проектування системи з урахуванням побажань замовника і технічних особливостей приміщення
Фінансова відповідальність
Надання точної і фіксованою смети із зазначенням вартості всього обладнання і робіт монтажної бригади
Дотримання термінів
Виконання монтажних робіт в термін, обумовлений з клієнтом
Контроль якості роботи
Проведення пусконалагоджувальних робіт, контроль працездатності системи і налаштування обладнання
100% гарантії на всі види робіт
Гарантія на обладнання та монтажні роботи
Сервісне обслуговування
Своєчасне сервісне обслуговування системи за запитом клієнта
Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити систему опалювання в ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ

Компанія ТОВ "Здоровий клімат" - експерт з питань проектування, продажу та монтажу побутових і промислових систем опалення у Львові і Україні. Ми надаємо широкий спектр послуг в області опалювальних систем, пропонуємо клієнтам сучасне обладнання для приватних і заміських будинків, квартир, фабрик і заводів.

Проектування і монтаж системи опалення вимагає досвіду і навичок, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці та навчанню співробітників. Інженери-проектувальники і монтажники нашої компанії проходять обов'язкове навчання і підвищення кваліфікації на різних підприємствах. Всі співробітники мають сертифікати і ступені допуску. ТОВ "Здоровий клімат" має ліцензії на проведення монтажу і пусконалагоджувальні роботи газового обладнання, а також завжди дотримується норм і стандартів безпеки. Ми несемо відповідальність за свою роботу і гарантуємо високу ефективність системи опалення.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам