Монтаж систем опалення

Монтаж систем опалення – один з основних профілів роботи нашої компанії.
Ми готові допомогти вам не тільки визначитися з типом опалення у вашому будинку, котеджі, на виробництві, але й зробимо швидкий і якісний монтаж інженерних систем і комунікації , який необхідно провести для підтримки бажаних параметрів мікроклімату і забезпечення комфортної температури усередині приміщень .


Проводимо наступні види монтаж систем опалення:
-монтаж обладнання котельні та опалювальної системи.
-монтаж інженерних систем енергопостачання.
-монтаж систем керування і різноманітної автоматики , в тому числі погодо -залежної автоматики яка керує системою опалення.

Для монтажу систем опалення ми застосовуємо сучасне обладнання та нові технології, щоб весь комплекс робіт зайняв якомога менше часу, але рівень якості при цьому не постраждав.

Приорітетними напрямками нашої компанії є проектування та монтаж високотехнологічних систем опалення,на основі конденсаційних та піролізних котлів, сонячних колекторів, повітряних та геотермальних теплових насосів.

Наша компанія виконає професійний монтаж інженерних систем опалення у Львові та в будь - якій точці західної України. У нас працюють тільки досвідчені фахівці. Наш досвід роботи гарантує те , що ви отримаєте якісний результат чітко в обумовлені терміни.


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11