Меню сайту
Close

Монтаж систем опалення у Львові 

Компанія «Здоровий клімат» надає послуги монтажу систем опалення в будинках, котеджах, квартирах, промислових і виробничих будівлях на основі ефективних рішень, відповідних сучасним вимогам, які пред'являються до інженерних систем. «Здоровий клімат» надає повний спектр послуг з планування проекту, продажу високоякісного європейського обладнання, монтажу та сервісного обслуговування обладнання. 

Досвід інженерів компанії в облаштуванні індивідуальних проектів опалення під ключ допомагає забезпечувати якісний монтаж опалення з запуском в експлуатацію електричних, газових і твердопаливних котлів. Ціна послуги залежить від обсягу та складності робіт, виду і типу обладнання, площі приміщення. За детальною консультацією про вартість монтажу системи опалення та нюанси роботи звертайтесь за контактними номерами або залиште заявку на зворотний дзвінок на нашому сайті. 

Етапи монтажу опалення

Монтаж теплопостачання - це послідовна робота, від якості якої залежить ефективність функціонування системи і, як наслідок, комфорт людини. Тому інженери та монтажники нашої компанії виконують процес поетапно, до переліку якого входять наступні роботи:

1. Докладний аналіз об'єкту.

Перед початком комплексу робіт інженер відвідує об'єкт, проводить оцінку, розрахунки необхідного ККД теплоносія, кількості радіаторів, виходячи з площі приміщення, погоджує з замовником технічні деталі й консультує його по всіх виниклих питаннях. 

2. Проектування системи 

На етапі проектування опалення визначається вид обладнання, його комплектація, потужність, розташування техніки. Якщо планується організація котельні, визначається її місце розташування, кількість витратних матеріалів для підведення опалювального обладнання до кімнат. Проектування й установка опалення виконується в повній відповідності з вимогами та нормами технічної документації.

3. Підбір обладнання, комплектуючих 

Фахівець компанії підбирає оптимальну комплектацію обладнання в залежності від затвердженого плану проекту, його потужності і параметрів. При підборі техніки і комплектуючих враховується бюджет замовника, його побажання й технічні та фізичні особливості приміщення. 

4. Монтаж системи опалення 

Встановлення опалення охоплює в себе прокладку труб, установку котла, складання елементів, що входять в проект, в тому числі установку теплої підлоги, якщо вона передбачена в проектуванні монтажу системи опалення котеджу або будинку. 

5. Тестування, запуск, здача в експлуатацію

Виконується запуск обладнання та контроль його функціонування. 

Монтаж промислових систем опалення для підприємств

Опалення промислових і виробничих площ - окрема галузь в проектуванні теплових систем, якою займається наша компанія. Інженери нашої компанії детально вивчають особливості і специфіку приміщення, його можливості, вимоги, виконують точні розрахунки коефіцієнта корисної дії, роблять висновок на основі проведених експертиз, і складають план-проект. У процесі складання комплектуючих для системи враховується їх матеріал, геометрія площі, конструкція.

Замовник отримує гідравлічні і теплотехнічні розрахунки, рекомендації по підбору оптимальної системи, надається детальна схема трубопроводів, колекторів та інших вузлів із зазначенням місць розташування кожного елемента щодо конструкції промислової будівлі.

Компанія «Здоровий клімат» виконає монтаж систем опалення в нежитлових приміщеннях у Львові, в тому числі об'єктах готельного бізнесу, конференц-залах, кафе, гіпермаркетах, супермаркетах і магазинах, клубах та інших об'єктах комерційної і соціальної діяльності. Зв'яжіться з менеджером нашої компанії та отримаєте експертну консультацію та інформацію про розцінки на послуги монтажу опалювальних систем.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Проводимо розрахунки, експертизу та аналіз приміщення з урахуванням його геометрії, поверховості та багатьох інших вимог. Виконуємо проектування системи, підібравши ефективне рішення для приміщення будь-якого призначення.

2

Виконуємо комплексний монтаж опалення - від оцінки об'єкта до здачі системи в експлуатацію та надання своєчасного сервісного обслуговування.

3

При проектуванні, підборі обладнання та монтажі опалення використовуємо енергоефективні і економічні системи з максимальним ККД.

4

Застосовуємо в роботі надійне, якісне і перевірене обладнання від провідних європейських виробників. На всі матеріали надається гарантія.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам