Меню сайту
Close

ТОВ «Здоровий клімат» виконує проектування, комплектацію і монтаж споруд з металоконструкцій та сендвіч-панелей у Львові та Україні. Швидкобудуюємі будівлі - вигідна і вдала альтернатива традиційним «важким» спорудам з цегли або блоків. За допомогою застосування в будівництві сучасних сендвіч-панелей кожної компанії вдасться скоротити витрати і швидко окупити інвестиції. Сьогодні технологія будівництва будинків з сендвіч-панелей використовується при монтажі будь-яких житлових, нежитлових та виробничих будівель: магазинів, спорткомплексів, виробничих цехів, ангарів, кафе, МАФів, ресторанів, лікарень, споруд агропромислового комплексу, готелів, туристичних баз, сховищ для сільськогосподарських агрегатів та інших об'єктів. Потенціал сендвіч-панелей повністю не вичерпаний, тому даний матеріал і технології, застосовувані з ним в комплексі, дозволяють використовувати його, практично, в будь-якій сфері бізнесу.

Ми пропонуємо будівництво швидкобудуюємих будівель різного призначення в стислі терміни за прийнятною ціною.. Компанія «Здоровий клімат» націлена на плідну співпрацю, тому кожен клієнт може розраховувати на висококласний сервіс в поєднанні з доступною вартістю, як готових будинків, так і при проектуванні споруди з нуля.

Специфіка швидкобудуюємих будівель

Споруди, що зводяться за допомогою металокаркасу, мають просту і легку конструкцію, здатні приймати абсолютно будь-які розміри і конфігурації. Залежно від цілей використання знання, технологію будівництва можна розділити на дві ключові групи: модульна і збірна.

Модульні швидкобудуюємі будівлі збираються з готових блоків. За допомогою таких блоків можна зводити споруди типовий архітектури. Найчастіше дана технологія використовується при будівництві адміністративних і офісних споруд, бань, кафе, їдалень, тимчасових селищ для проживання бригади на будівельному майданчику і так далі.

Технологія зведення збірних будівель дозволяє створювати не тільки типові рішення, але і будівлі за індивідуальними проектами. Такі швидкобудуюємі будівлі збираються з окремих конструктивних елементів, безпосередньо, на будмайданчику. Дана технологія дозволяє зводити житлові будинки, котеджі і інші об'єкти незалежно від цілей їх використання. Збірні конструкції можуть збиратися безкаркасним і каркасних методом. Каркас використовується при зведенні будинків великих розмірів: торгових комплексів, складів, ангарів. Безкаркасний спосіб збирання швидкобудуюємих будинків використовується при будівництві невеликих або тимчасових споруд.
Незалежно від методу зведення будівель з сендвіч-панелей у Львові і Україні, кожен клієнт отримує:

 • Можливість складання будівель з сендвіч-панелей бригадою з 5-6 чоловік;
 • Економію на залученні великої будівельної техніки;
 • Простий монтаж споруди;
 • Скорочення витрат на складному фундаменті і облаштуванні котловану;
 • Можливість збирати швидкобудуюємі будівлі будь-якої пори року.

Будівництво з сендвіч панелей під ключ у Львові: швидке та вигідне рішення складних задач

Не існує більш швидкого способу будівництва ніж зведення будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Це універсальна та найпопулярніша технологія будівництва на сьогоднішній день. За її допомогою можна побудувати об'єкт будь-якого обсягу й масштабу: від невеликої, затишної та теплої битовки до багатоповерхового торгового центру площею понад 1000 квадратних метрів. При цьому будь-який об'єкт буде відповідати сучасним технічним і споживчим вимогам завдяки своїм цінним характеристикам технології та матеріалів.

Особливості приміщень з сендвіч панелей

Високий рівень звукоізоляції. Конструкція споруди герметична, що дуже позитивно сприяє на рівень звукоізоляції. Знаходячись у будівлі із сендвіч-панелей, кожен чує тільки ті звуки, які створюються в приміщенні, а не ті, які притаманні місту за стінами споруди.

Високий рівень теплоізоляціі. Плита панелі з утеплювачем створює оптимальний мікроклімат у приміщенні. Будинки з сендвіч-панелей не вимагають великих витрат на облаштування систем опалення та кондиціонування, а це колосальна економія на оплатах комунальних послуг і комфорт для життя та роботи.

Модульність та мобильність. Будь-яку споруду, яка була побудована з легких металоконструкцій та сендвіч-панелей можна розібрати, перевезти та зібрати в іншому місці. Це дуже зручно та економно, бо на збірку будівлі буде потрібна лише невелика бригада фахівців.

Будівельна компанія "Здоровий клімат" побудує споруди з сендвіч-панелей будь-якої складності та площі під ключ у Львові та Україні. Займаємося повним циклом будівництва: від проектування об'єкта з урахуванням технічних вимог і персональних вимог замовника до реалізації та здачі об'єкта в експлуатацію. Проводимо авторський нагляд, всю роботу виконуємо без залучення посередників і повністю несемо відповідальність від початку співпраці до її повного завершення.

Чому швидкомонтовні будівлі з сендвіч-панелей - це вигідне рішення?

Технологія будівництва з застосуванням легких металоконструкцій і сендвіч-панелей сьогодні вважається найбільш сучасною та популярною. Затребуваність методики обумовлена швидкістю та вартістю будівництва будь-яких об'єктів. Навіть найбільший об'єкт, що складається з декількох поверхів, загальною площею в 1500 квадратних метрів можна побудувати за 6 місяців. Жодна інша технологія не дозволяє домогтися таких термінів зведення споруди. До того ж, невелика загальна вага матеріалів не вимагає складного й важкого фундаменту, а при зведенні деяких невеликих об’єктів, фундамент зовсім не потрібен. У сукупності це надає замовнику велику вигоду та дозволяє економити на кожному етапі будівництва.

Ціни на будівництво з сендвіч-панелей

Компанія "Здоровий клімат" працює за фіксованим прайсом і завжди йде назустріч клієнту при необхідності оптимізації бюджету. Кожен клієнт може в будь-який зручний час запитати прайс та ознайомитися з цінами на послуги нашої компанії. Ми працюємо за договором і складаємо детальний кошторис, зазначена сума в якому фіксується після обговорення та згоди клієнта. Ми спроектуємо й побудуємо недорогу та ефективну будівлю, яка допоможе вам розвивати свій бізнес, перебуваючи у повному комфорті. 

Комплектуючі приміщень з сендвіч-панелей

Фундамент

Фундамент є несучою і основною частиною споруди. Він служить розподільником навантажень від будівлі на штучне або природне основу. При монтажі будівель можуть бути використані монолітні, пальові або плитні види фундаменту.

Тип фундаменту визначається гідрогеологічними та інженерно-геологічними умовами місця забудови, конструктивними особливостями споруди і величиною навантаження, яка планується передаватися від будівлі на основу. Глибина закладення фундаменту залежить від характеру і властивостей грунту, наявності та рівня грунтових вод, глибини підземних комунікацій, кліматичних особливостей регіону, в якому буде зводитися споруда.

При монтажі короткострокових швидкобудуюємих будівель (наприклад, побутівок, контейнерів для зберігання легкої продукції) фундамент не обов'язковий.

Стіни і покрівля

В якості стін використовуються сендвіч-панелі, утеплені всередині. Товщина сендвіч-панелей залежить від призначення будівлі, а також кліматичних умов регіону. Матеріал може бути використаний при виборі зведення каркасної, безкаркасної і модульної технології будівництва.

Колір сендвіч-панелей може вибирати клієнт залежно від своїх бажань. При виборі кольору важливо розуміти, що він залежить не тільки від естетичної сторони питання, але і його здатності до відбиття і поглинання сонячного світла.

В якості покрівельних матеріалів можуть бути використані:

 • Профільований лист з утеплювачем або без нього;
 • Тришарові сендвіч-панелі з додатковим утеплювачем і гідроізоляцією;
 • ПВХ-мембрани;
 • Сендвіч-панелі поелементної збірки.

Вибір покрівельних матеріалів, технологія монтажу і якість робіт визначають життєздатність приміщення і термін його експлуатації. Тому при виборі матеріалів необхідно приділити увагу утепленню, герметизації, гідроізоляції та організації водостоків.

Металлокаркас

При виборі каркасної методики монтажу споруди, вибирається металевий каркас. Він служить опорою для конструкції і може мати різну форму будівлі, яка диктується побажанням клієнта, а також цілями і призначенням самої будівлі. Металлокаркас може бути каркасного, арочного та контейнерного типу.

6 причин замовити швидкобуємі споруди в нашої компанії

Ми працюємо за системою «під ключ», використовуючи комплексний підхід для вирішення поставленого завдання. При цьому кожен клієнт отримує:

 1. Проектування проекту і його 3D-візуалізацію, детальну консультацію при узгодженні проекту;
 2. Швидкі терміни виконання замовлення;
 3. Доступні ціни на будівлі з сендвіч-панелей;
 4. Можливість монтажу у Львові або іншому місті України;
 5. Зручну систему розрахунку і економічне обгрунтування кожних витрат, зазначених у кошторисі;
 6. Гарантійне обслуговування об'єкта і клієнтську підтримку.

Для клієнтів, які мають намір виконувати монтаж БМЗ самостійно, наша компанія пропонує продаж та поставку сендвіч-панелей і необхідних комплектуючих. Всі матеріали сертифіковані і мають високі експлуатаційні показники. Фахівці нашої компанії допоможуть в виборі відповідних матеріалів і методів монтажу для конкретних умов і завдань, а також допоможуть в складанні кошторисної та проектної документації.

Звертайтеся в «Здоровий клімат». Ми забезпечимо вас теплою, довговічною, функціональною і презентабельною будівлею!

Наші переваги
Реалізація ідей для будь-якої сфери бізнесу
Будівництво споруд комерційного та некомерційного характеру будь-якої складності
Будівництво з сендвіч-панелей під ключ
Виконуємо весь спектр робіт від фундаменту до установки вікон
Повний асортимент необхідного будматеріалу
Підбір і продаж необхідних будівельних матеріалів для будівництва швидкобудуюємих будівель
Проектування та фінансова відповідальність
Складання плану-проекту і підготовка кошторису на закупівлю матеріалів і будівельні роботи
Швидке будівництво
Будівництво об'єкта від 30 днів
Доставка матеріалів
Вкажіть час і місце доставки будівельних матеріалів і ми доставимо їх будмайданчик
Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Чому варто замовити у нас
Чому варто замовити будівництво із сендвіч-панелей в Здоровий клімат

Наша компанія проектує і будує промислові, сільськогосподарські, житлові і адміністративні будівлі за інноваційними технологіями з сендвіч-панелей. Реалізуємо проекти будь-якої складності: від найпростіших конструкцій з тентів до багаторівневих комплексів. Ви можете самостійно вибрати комплектацію будівлі і матеріали.

Пропонуємо послуги під ключ: від підбору і організації фундаменту до повного будівництва швидкобудую будинків. "Здоровий клімат" має великий досвід в роботі в будівництві споруд з сендвіч-панелей. Гарантуємо відповідальність, професіоналізм і гнучку цінову політику.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам