Сендвіч панелі

Пропонуємо сендвіч панелі із наповнювачем: пінополіуретан (ППУ), пінополістирол (ППС) та мінеральна вата (МВ) будь якої довжини із доставкою по Україні. Сендвіч панелі українського, польського та румунського виробництва

Доставка сендвіч плит будь якої довжини. На виробництві під ваше замовлення розрізають на задані вами розміри і доставляємо Вам на обєкт. Товщина сендвіч плит від 50 до 250мм

У нас ви можете як і лише купити сендвіч панелі, так і замовити , монтаж сендвіч панелей

Пропонуємо будівництво із сендвіч панелей"під ключ". Зводимо будь-які будівлі із сендвіч-панелей: холодильні камери, складські приміщення, офісні приміщення, магазини, тощо.

Щоб детально ознойомитись із послугою по монтажу сендвіч-панелей, перейдіть, будь ласка, по цьому посиланню: монтаж сендвіч панелей

Пропонуємо вам переглянути фото деяких наших робіт

А також ви можете ознайомитись із картою наших обєктів


Проводимо візуалізацію обєкту . Ви можете побачите ваш майбутній обєкт і на 3D макеті провести будь-які корекції
Ціни на сендвіч панель

Ціни на сендвіч панелі залежать від декількох факторів: обємом замовленням, місце доставки, довжиною плит, тощо. Просимо вас телефонувати до наших менеджерів і уточнювати ціну.

Опис сендвіч-панелей.

За функціональнім призначенням панелі сендвіч поділяються на стінові, покрівельні, облицювальні (для реконструкції и утеплення старих будівель і пріміщень) i холодильні (для холодильних и морозильних камер). Стінові та покрівельні використовуються також для холодильних і морозильних камер. Панелі кожної серії мають свою конструктивну особливість.
Покрівельні панелі виготовляються з профільованого листа з верхньої сторони, що дає більшу міцність і не допускає протікання опадів в приміщення.

Сендвіч панелі – монолітна тришарова конструкція, що включає теплоізоляційний матеріал, фанерований з обох боків металевим аркушем. Всі шари з'єднуються за допомогою клейової композиції.

Звукоізоляція Сендвіч панелі мають також високі звукоізоляційні характеристики. Це робить їх особливо популярними в разі будівництва будівель і споруд поблизу залізничних магістралей, автострад і інших джерел шуму з підтримкою комфортного акустичного режиму усередині приміщень.

Водостійкість

Завдяки властивостям теплоізоляційного шару, сендвіч-панелі не вбирають воду. Так, сердечник з мінеральної вати не має ефекту капілярного вбирання вологи, а пінополістирол і пенополіуретан - матеріали із закритою комірчастою структурою, володіють високими коефіцієнтами опору дифузії водяної пари.

Механічна і хімічна стійкість

Унікальна конструкція дозволяє витримувати дуже великі навантаження на стискування і зрушення без втрати експлуатаційних властивостей. Властивості складових роблять сендвіч-панелі несприйнятливими до дії хімічних речовин, роблячи можливим їх вживання в агресивних середовищах. Окрім цього, наші сендвіч-панелі не схильні до дії грибків і цвілі, що значно збільшує термін їх служби (до 25 років). Низька вага

Невелика маса сендвіч-панелей, в порівнянні з традиційними будівельними матеріалами, робить непотрібним детальне дослідження грунту і полегшує процес їх монтажу.

Стійкість до ультрафіолетового випромінювання

УФ стійкість сендвіч-панелей також збільшує надійність нашого продукту і збільшує термін його служби.

Естетичний вигляд

Ми пропонуємо нашим клієнтом можливість фарбування панелей з обох боків з використанням широкої колірної гамми покриттів. Це дозволяє втілити в життя практично будь-який архітектурний задум і зробити фасад будівлі стильним і сучасним.

Висока швидкість будівництва

Легкість збірки і невелика вага сендвіч панелей дозволяють створити конструкцію без особливих зусиль і в максимально короткі терміни. Подібні терміни збірки практично неможливі при використанні інших матеріалів для будівництва.

Економія засобів

Економія на товщині стен/кровлі, висока швидкість монтажу, використання полегшеного фундаменту, низька вартість будівельних матеріалів і їх транспортування роблять зведення будівель і споруд з сендвіч-панелей не лише швидким, але і економічно вигідним.

Сендвіч-панелі наповнюють різними утеплювавачими матеріалами, серед них мінеральна вата, пінополістирол або пенополіуретан. Пінополіуренат (ППУ) має найменшу теплопровідність, найбільшу тепло(холодо)ізоляцію, тому сендвіч панлі наповнювачем ППУ часто використовують при будівництві холодильних та морозильних камер. Панель завтовшки всього 10 см забезпечує таку ж теплоізоляцію, як цегельна кладка завтовшки 75 см. Вживання сендвіч-панелей дозволяє цілорічно підтримувати комфортний температурний режим в приміщенні. Також панелі ППУ мають велику вогнестійкість, їх використовують для будівництва приміщень всередині яких температура піднімається до 100 С

Сендвчіч плити наповнювачем пінополіуренат (ППС) найбільш поширені в користуванні. Вони мають ненабагато меншу теплоізоляцію ніж ППУ, проте значно дешевше в виробництві, панелі використовують в приміщеннях де всередині температура піднімається до 70С.

Сендвіч панель наповнювачем мінеральна вата мають перевагу від ППС тим, що мають більшу вогнестійкість, проте меншу туплоізоляцію.


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11