Меню сайту
Close

Монтаж сендвіч-панелей у Львові та Україні

Професійний монтаж сендвіч-панелей - один з основних факторів, що визначають довговічність, міцність і зручність експлуатації швидкобудуюємих будинків з металоконструкцій. Тому важливо приділяти увагу якості основного матеріалу, комплектуючих, а також знати й застосовувати технологію установки матеріалу. Сподіватися на свої сили не варто, особливо, коли мова йде про будівництво великого комерційної або виробничої будівлі. Щоб виключити ризик помилок і зробити ШББ стійким та надійним, важливо звернутися до професіоналів.

Компанія «Здоровий клімат» виконає установку сендвіч-панелей у Львові та інших містах України під ключ на основі рекомендованих виробником технологій монтажу. Роботи проводяться з урахуванням технічної документації, затвердженого проекту з використанням спеціалізованого інструментарію. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та несемо повну відповідальність. Працюємо на прозорих умовах, укладаємо договір із зазначенням вартості послуги й термінів її виконання. 

Методи установки сендвіч-панелей 

Монтаж сендвіч може виконуватися двома способами: 

  • Горизонтальним;
  • Вертикальним.

Вертикальний метод монтажу будівель з сендвіч-панелей починається з кута будівлі від цоколя. Панелі укладаються вертикально в ряд до моменту верхніх проектних відміток. Для кріплення панелей на верхніх поверхах використовуються вигнуті комплектуючі, якщо проект будівлі передбачає овальні форми. Щоб зберегти стабільність і стійкість конструкції великої площі, передбачається компенсаційний шов. У деяких випадках (наприклад, для підтримки цоколя) встановлюється додатковий шар мінеральної вати. Щоб ущільнити стик, в замок сендвіч-панелей вводиться герметик, після чого кріпиться наступна панель. 

При застосуванні горизонтального методу кріплення монтаж сендвіч-панелей починається з установки нащільника та добірних деталей. При необхідності укладається додатковий шар мінвати або пінопласту. Перша панель зміцнюється пазом вниз. Монтаж виконується за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Їх кількість вказується при проектуванні об'єкта й виборі матеріалів. Кожна панель встановлюється послідовно по системі шип-паз, яка забезпечує щільне з'єднання. Для герметизації укладається мінеральна вата. Вибір методу залежить від конструкції та специфіки будівлі, її призначення та запланованого зовнішнього вигляду. 

Ціни на монтаж сендвіч-панелей в нашої компанії

Вартість установки панелей залежить від ряду факторів:

  • Площі будівлі;
  • Обсягу та складності робіт;
  • Конструктивних особливостей об'єкта;
  • Індивідуальних побажань замовника щодо монтажу сендвіч. 

Наша компанія працює за фіксованим прайсом, в якому вказуються ціни на монтаж сендвіч-панелей за м2. Ви можете ознайомитися з прайсом, запросивши його у менеджера компанії, чи отримати консультацію за телефоном.

Довірте роботу професіоналам. Фахівці «Здоровий клімат» швидко та якісно проведуть установку матеріалу. Ми гарантуємо бездоганний результат і доступні ціни на послуги.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Виконаємо монтаж сендвіч-панелей на замовлення будь-якого обсягу та складності. Пропонуємо комплекс робіт: від доставки матеріалів на будмайданчик до надання необхідної технічної документації після завершення установки.

2

Ми не залучаємо посередників і самостійно несемо відповідальність за всі етапи монтажних робіт.

3

Укладаємо договір на виконання монтажу й пропонуємо прозору співпрацю на вигідних умовах.

4

Досвід співробітників компанії дозволяє швидко та бездоганно виконувати установку панелей без помилок і ризиків.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам