Про нас

Компанія "Здоровий клімат" надає широкий спектр послуг і товарів в області холодопостачання, кондиціонування, вентиляції та опалення.

Основною спеціалізацією нашої компанії є надання послуг по монтажу холодильних камер, овочесховищ, продовольчих складів та інших обєктів холодопостачання. З допомогою спеціальних програм, ми зможемо підібрати для Вас все необхідне холодильне обладнанн зібране спеціально по Вашому замовленню, і змонтувати його у будь-якому регіоні України.

Наша компанія має ліцензію на проведення будівальних робіт, а також монтажних робіт холодильного промислового обладнання та систем вентиляції та кондиціювання повітря.

Подзвоніть нам і скажіть данні по вашій камері, або завантажте і заповніть опитувальний лист, в якому вам потрібно вказати розмір приміщення, вид продукті, необхідну температуру та інші дані для вашої холодильної камери. Заповнений лист, необхідно вислати нам на нашу електрону скриню, і наші інженери підберуть необхідне обладнання для вашого обєкту.

У нас ви можете замовити і комплектуючі до вашої холодильної системи: компресори, агрегати, повітроохолоджувачі, холодильні двері, мідні труби, фреон і т.д.

Наша компанія також займається встановоленням систем вентиляції, кондиціонування та опалення. Встановлені нами системи вентиляції та кондиціонування вирішуть для Вас проблеми обміну та фільтрації повітря, подарують влітку прохолоду, а взимку - тепло. Обов'язково в роботі враховується естетичний аспект. Всі канали та повітроводи приховані від очей і не порушують гармонію інтер'єру. Внутрішні блоки кондиціонерів мають елегантний дизайн і органічно виглядають у будь-якому приміщенні.

Ліцензії
ліцензія ТОВ Здоровий клімат

ліцензія ТОВ Здоровий клімат
ліцензія ТОВ Здоровий клімат

ліцензія ТОВ Здоровий клімат

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11