Проектування систем опалення

ТОВ « Здоровий клімат » надає весь спектр послуг в сфері проектування систем опалення.

Проводимо проектування та підбір обладнання для систем опалення, котелень ,систем гарячого водопостачання, для всіх типів будівль і споруд. За 5 років роботи наші проектувальники отримали досвід , що дозволяє виконувати проекти будь-якої складності на найвищому професійному рівні.


Ми орієнтовані на створення максимально ефективних рішень для наших клієнтів . Ось чому наша робота по проекту починається з оцінки об'єкту і підготовки техніко - економічного обґрунтування . У його склад входить прорахунок термінів повернення інвестицій , а також інформація щодо подальшої економії коштів на опаленні.

.

Хотілося б відзначити , що наші фахівці здійснюють проектування інженерних систем в тісному контакті із замовником , максимально враховуючи всі вимоги та побажання щодо функціональних можливостей і зовнішнього вигляду майбутньої системи . Будь- хто звернувшись до нас, може розраховувати на детальну консультацію з усіх технічних та організаційних питань, пов'язаних з проектуванням та монтажем систем опалення.

Вихідними даними для підготовки попередньої пропозиції та виконання проектування системи опалення є : поверхові плани будинку із зазначенням площ і призначення приміщень та специфікація об’єкту, а також загальні побажання замовника про інші параметри, які він хоче бачити в цих приміщеннях. Також бажано вказати розташування сантехнічних приладів , місця підключення до зовнішніх комунікацій . Всі ці дані можуть бути надані як у паперовому , так і в електронному вигляді.


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11