Меню сайту
Close

Проектування систем опалення у Львові

Компанія «Здоровий клімат» виконує проектування систем опалення для приватних, комерційних й виробничих об'єктів будь-якого обсягу та призначення. Пропонуємо комплексне рішення під ключ на основі технічного завдання клієнта, архітектурно-будівельних креслень та чинних законодавчих норм і вимог. У проекті опалення враховуються принципи побудови систем опалення та теплопостачання споживачів, види і типи джерела теплопостачання, автоматики теплового пункту в відповідно до ТЗ на проектування.

Грамотний проект, складений інженерами компанії «Здоровий клімат», вбереже вас від зайвих витрат на усунення помилок (недолік або надлишок тепла, підвищене споживання палива, часті ламання), забезпечить комфортним проживанням та економічною ефективністю, безпекою в приміщенні в будь-яку пору року.

Що входить в проектування опалення?

 

Проектування системи опалення приватного будинку, котеджу та промислових об'єктів відрізняється своєю специфікою, вибором витратних засобів й джерела тепла. Однак кожен процес складання проекту починається з розрахунків, в які входять:

  • Оцінка об'єкта для проектування опалення: тип та призначення об'єкта, тип будови, кліматичні й топографічні особливості, матеріали стін та покрівлі;
  • Розрахунок теплофізичних властивостей стін, дверей, вікон та їх тепловтрат;
  • Розрахунок потужності загальної системи опалення на основі розрахунку потужності джерела тепла (тепловий насос, калорифер, котел, сонячних колекторів, система теплої підлоги);
  • Розрахунок гідравліки, підбір регуляторів тиску, запірно-регулюючої арматури, магістралей;
  • Складання на основі отриманих даних техніко-економічного обґрунтування.

Також в проведених розрахунках враховуються природні та додаткові джерела тепла, що впливають на мікроклімат приміщень: прямі сонячні промені, кількість електроприладів, якість утеплення стін й покрівлі тощо. Тільки після детального аналізу й точних розрахунків проводиться проектування опалення та підбір опалювального обладнання. Замовнику видається пояснювальна записка, в перелік якої входить список всієї залученої техніки, його специфікації, схеми зв'язок обладнання з економічним та теплотехнічним обґрунтуванням.

Перелік нормативних документів при проектуванні опалення приватних та промислових будівель

Після завершення проектування системи опалення промислових будівель, приватних будинків та котеджів, замовник отримує на руки ряд нормативних документів. У їх число входить:

  • Склад проекту опалення - теплотехнічний розрахунок, титульний лист проекту і пояснювальна записка із зазначенням мети робіт, таблицями вихідних даних, температурного режиму, переліком використовуваного обладнання, основних технологічних рішень, умовами експлуатації, вимогам надійності та безпеки;
  • Загальні дані - схеми розставлювання опалювального обладнання на кожному поверсі, прокладки комунікацій із зазначенням зон обслуговування та діаметром трас;
  • Детальний опис основних вузлів системи - схеми підключення приладів, обв'язування розподільного колектора;
  • Опис використаних матеріалів - докладні вказівки до монтажних робіт.

Звертайтеся в компанію «Здоровий клімат» та отримуйте експертне планування опалювальної системи під ключ: від розробки концепції до реалізації проекту і грамотним технічним обґрунтуванням обраного обладнання. Отримати консультацію ви зможете, звернувшись до інженерів нашої компанії.

 

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Розробляємо індивідуальну концепцію та знаходимо оптимальні рішення до кожного об'єкту. Надаємо комплекс робіт, які поєднують в собі мінімізацію капіталовкладень, економічність та ефективність інженерних систем.

2

Підбираємо безпечне і енергоощадне обладнання, інноваційні технології інтеграції водяних, електронних, механічних і електричних інженерні системи об'єкта.

3

Широкі можливості комплектацій опалення допомагають оптимізувати бюджет клієнта, вибравши економічне устаткування з високим ККД.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам