Меню сайту
Close

Обслуговування систем опалення

Систематичне і професійне обслуговування систем опалення допоможе продовжити термін експлуатації і підвищити ефективність функціонування опалювального обладнання. Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню користувачам вдасться мінімізувати ризик ламання обладнання та заощадити на необхідності в ремонті.

Сервісне обслуговування опалювальних систем включає в себе комплекс робіт з налагодження, регулювання і очистки обладнання. Незалежно від виду опалювального приладу, необхідно своєчасно проводити профілактичні заходи і дрібний ремонт окремих деталей, які зношуються в процесі безперервної роботи. Знос комплектуючих відбувається постійно, тому діагностувати їх стан - дуже важливий і відповідальний момент, який під силу тільки фахівцям. Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги технічного і сервісного обслуговування опалення в виробничих, промислових, житлових і нежитлових приміщеннях будь-якого обсягу на основі нормативних документів і стандартів.

Що входить в технічне обслуговування систем опалення

Планово-профілактичні роботи систем опалення мають сезонну і нормативну періодичність і включають наступні заходи:

 • 1. Діагностика контуру

Тестування контуру підвищеним тиском для виявлення місць протікання або поривів, усунення протікання, його промивка і заміна теплоносія;

 • 2. Перевірка опалювального приладу

Контроль загального стану котла, чистка димоходу;

 • 3. Тестування роботи окремих елементів

Перевірка роботи розширювальних баків, циркуляційних насосів, системи теплої підлоги;

 • 4. Промивання труб від засмічень

Очищення від іржі та бруду, які перешкоджають правильній циркуляції води

 • 5. Ремонт або заміна компонентів що вийшли з ладу

Підбір запчастин, їх встановлення та налаштування

 • 6. Ревізія системи на пошук прогинів труби

Усунення прогинів, що з'явилися через підвищений тиск, високу температури води або механічні пошкодження.

Всі роботи з обслуговування систем опалення у Львові націлені на усунення будь-яких неполадок, які можуть стати причиною серйозного ламання під час опалювального сезону. Якщо з'являється злам, необхідно оперативно його усунути для запобігання зниженню температури в системі до критичного стану, появи протікання в трубах. Своєчасне проведення профілактичних робіт гарантує ефективне і безперебійне функціонування всієї системи навіть при великих навантаженнях.

Навіщо потрібне сервісне обслуговування систем опалення в приватному будинку?

Будь-які відхилення в опалювальному обладнанні та з'єднуючих систему матеріалах призводять до зниження ефективності її роботи. У холодні сезони відсутність опалення стане великою проблемою, особливо, якщо сервісне обслуговування опалення не проводилося своєчасно або не виконувалося зовсім. Це призводить до виходу з ладу котлів, протікання, засмічення в трубах, їх замерзання і критичного зниження температури в приміщенні.

Опалювальне обладнання може довгий час не подавати симптомів ламання, які можуть бути виявлені тільки при комплексному огляді та оцінки стану кожної деталі. Тому сервісне обслуговування опалення дуже важливе. Проводити його слід мінімум два рази на рік - перед запуском і після його відключення і виходу в неопалювальний сезон. В інших випадках частота профілактичних заходів обговорюється індивідуально і залежить від виявлення зламів, в тому числі:

 • ниження ККД через засмічення і виявлення повітря в трубах (чути типовий звук «переливання» води);
 • Вода в трубах замерзла;
 • Радіатори не нагріваються;
 • Радіатори виділяють велику кількість конденсату або спостерігається скупчення води під ними;
 • Невиправдано високі або низькі витрати на електроенергію;
 • Видимі несправності котла.

Звертайтеся в компанію «Здоровий клімат» за послугою ремонту систем опалення та теплопостачання, а також сервісним обслуговуванням. Ми гарантуємо своєчасне виконання роботи, а також регулярний аудит і відвідування об'єкта при виявленні зламів.

Наші переваги
1

Укладаємо договір на сервісне обслуговування опалювального обладнання із зазначенням термінів відвідування об'єкта інженером і завжди їх дотримуємося не дивлячись ні на що.

2

При виявленні зламу оперативно ремонтуємо і замінюємо деталь, яка вийшла з ладу, на нову незалежно від складності або масштабу несправності.

3

Завжди раді допомогти клієнтам експертною консультацією щодо правил експлуатації системи опалення в залежності від її виду та призначення приміщення.

4

На виконані компанією роботи надаємо гарантію до 2-5 років.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам