Меню сайту
Close

Камери зберігання продукції у Львові

Щоб зберегти основні властивості плодоовочевої групи товарів, необхідно створити сприятливі умови для її зберігання. Шкідливі мікроорганізми й бактерії не повинні розмножуватися та руйнувати структуру тканини. Зберегти первинну якість продукції допомагає певні температура повітря й рівень вологості. В процесі шокового охолодження, рідина, що міститься в овочах, фруктах та ягодах, випаровується, що призводить до деформації плоду та втрати його ваги. Щоб уникнути подібного, необхідно поступово знижувати температуру в приміщенні. З цим завданням справляються камери зберігання продукції. Своєю конструкцією з встановленим обладнанням камери плавно змінюють температурний режим, починаючи від температури дозрівання, закінчуючи оптимальним температурним діапазоном, відповідним для певної групи продукції.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги проектування та будівництва холодильних камер. У продажу компанії широкий асортимент холодильного обладнання, установок і комплектуючих, що дозволяє клієнтам «Здоровий клімат» вибрати економну й енергоефективну систему зберігання фруктів, овочів, м'ясних, рибних та інших груп товарів. Виконуємо послуги на замовлення під ключ для клієнтів Львова та інших міст України.

Принцип будівництва промислових камер зберігання продукції

Конструкція камери укладає в собі створення герметичній «коробки». Вона монтується з сендвіч-панелей з пінополіуритановим утеплювачем із загальною товщиною не менш 7-8 сантиметрів. Така конструкція не вимагає використання металоконструкцій тому, що панель є опорною конструкцією. Для монтажу камери в приміщенні повинна бути рівна підлога щоб уникнути втрати герметичності.

У дверний проріз встановлюються спеціальні двері, що створюють повну герметичність в приміщенні. Якщо промислова камера зберігання продукції передбачає використання навантажувачів, у дверному отворі не будується поріг. В інших випадках поріг необхідний.

Обладнання для камер зберігання складає собою комплекс різної техніки, до складу якого входить:

  • Один або кілька повітропроводів;
  • Нагрівальний блок;
  • Фільтри;
  • Рекуператори;
  • Блок управління температурою у камері зберігання.

Завдяки сучасній охолоджувальной техніці та конструкції ККД системи досягає 90-95%. У зимовий період часу система може бути виключена, але при цьому температура в приміщенні зберігається. Такий ефект досягається за рахунок повітря, підігрітого теплообмінником. При проектуванні системи підбирається автоматика (щиток) управління, за допомогою якого відбувається настройка та управління камери. Можуть бути встановлені додаткові датчики, що сигналізують про ламання й несправності в обладнанні. Холодильні агрегати оснащуються контролерами, які контролюють роботу всієї системи, в тому числі кількість холодоагенту, рівень вологості та ін.

Зв'яжіться з нами та отримайте консультацію про вартість послуг компанії, ціни на обладнання та проект для вашого підприємства.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

При узгодженні співпраці з клієнтом, фахівці нашої компанії максимально точно заносять всі умови в офіційному договорі. Це допомагає надати послугу в повній відповідності з бажаннями клієнта й уникнути форс-мажорних обставин.

2

Реалізація побажань замовника - першочергове завдання для нас. Ділові відносини будуються на принципах поваги та довіри. Інтеграція в сферу діяльності клієнта дозволяє мінімізувати фінансові витрати та пропонувати оптимальні системи для ефективного бізнесу компанії-замовника.

3

Ми ретельно відібрали асортимент обладнання, пропонуючи клієнтам компанії енергоефективні, економічні та недорогі моделі. 95% обладнання знаходиться на складі, що економить час на доставку замовлення.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам