Меню сайту
Close

Камери охолодження продукції

Для швидкого, дбайливого та ефективного охолодження варених ковбас, сосисок, м'яса, свіжої риби використовуються сучасні камери охолодження. Такі системи покращують зовнішній вигляд продуктів запобіганням зморщування, мінімізують втрату ваги, стабілізують колір і зберігають первинні смакові якості. Після зберігання в камері, продукт виходить з неї в сухому вигляді та готовий до упакування або вживання. Використання промислових камер охолодження продукції значно підвищує мікробіологічні показники готових виробів.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує комплекс послуг з проектування, продажу та будівництва системи охолодження для виробничих підприємств. Пропонуємо типові та нестандартні рішення, підбираємо обладнання, виходячи з технологічних вимог і виду продукції, оптимізуємо споживання електроенергії шляхом підбору енергоефективної системи. Реалізуємо високоякісну техніку та гарантуємо надійність, довговічність і безперебійну роботу системи.

Переваги покупки та експлуатації камери охолодження продукції

Промислові камери охолодження продукції оснащуються душірующим пристроєм, потужною системою охолодження, можуть оснащуватися системами економії енергії та максимального використання холодного повітря із зовнішнього середовища. Системи охолодження влаштовуються таким чином, щоб не впливати на мікроклімат, встановлений в приміщенні. Обладнання для камер націлене на мінімізацію втрат маси готового продукту, скорочення часу охолодження продукту та поліпшення його кольору, рівномірний розподіл холодного повітря, запобігання розвитку бактерій у вологому середовищі.

При правильному проектуванні конструкція надає наступні переваги: 

  • Ефективне охолодження в діапазоні +85 ... 0 градусів за Цельсієм;
  • Автономна робота;
  • Рівномірний розподіл температури шляхом примусової циркуляції;
  • Збереження первісного зовнішнього вигляду продукції. 

Для виробничих підприємств, які прагнуть надати споживачеві високоякісний продукт, купівля обладнання для камер охолодження продукції є неодмінним заходом. 

3 причини замовити промислові камери охолодження в «Здоровий клімат»

Проектування системи на замовлення. Для клієнтів компанії доступні різні модифікації для оптимізації процесів та розміщення системи на об'єкті замовника. При розробці проекту враховуються вимоги по санітарним нормам, технології зберігання, специфіка продукції, підбирається енергоефективне обладнання, що дозволяє при безперебійній роботі споживати мінімальну кількість електроенергії. У проекті використовуються попередні розрахунки температурного режиму та вологості. 

Будівництво камери охолодження. Виготовляємо та оснащуємо камери за затвердженим проектом. Є можливість оснастити камеру додатковим обладнанням за бажанням клієнта для ергономічного та естетичного розміщення в виробничому приміщенні. Використовуємо сучасні матеріали, оптимізуємо бюджет. Монтажні роботи виконують висококваліфіковані фахівці, що виключає ймовірність помилок або похибок. 

Продаж кращого обладнання. «Здоровий клімат» реалізує високоякісне обладнання, якість якого підтверджено сертифікатами. Реалізуємо європейську техніку, випущену передовими виробниками. Пропонуємо доступні ціни, підбираємо оптимальні моделі в поєднанні ціни і якості для підвищення ефективності виробництва та економії бюджету.

Зв'яжіться з нами й отримайте консультацію про ціни на послуги та асортименті наших товарів.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Розробка проекту камер охолодження виконується штатними фахівцями компанії. Це дозволяє мінімізувати помилки та надати максимально точний проект системи з мінімізацією витрат на обладнання й матеріали.

2

В асортименті компанії представлені понад 50 моделей систем охолодження, що дозволяє підібрати найкращі варіанти для зберігання й охолодження продукції будь-якої групи.

3

Виконуємо комплекс робіт з проектування, продажу, доставці та монтажу системи охолодження. Ми не працюємо з посередниками, ведемо проект під ключ, несемо повну відповідальність за виконану роботу.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам