Будівництво споруд із сендвіч-панелей

Наша компанія пропонує послуги по будівництву різноманітніх будівель із сендвіч панелей. Ми будуємо холодильні камери, склади, ангари, офісні приміщення, автомийки, магазини тощо...

Ми спроектуємо та зведемо будь-яку будівлю із сендвіч-панелей.

Проводимо візуалізацію обєкта. Клієнт може оглянути 3D макет своєї майбутньої будівлі і внести певні корективи щодо деяких елементів будівлі.

Доставка матеріалів на обєкт та швидкий монтаж сендвіч панелей.

Зводимо будівлі із сендвіч панелей по всьому захіному регіоні України.


При будівництві споруд із сендвіч панелей використовуються наступні етапи:

1. Бетонування. Зведення твердої поверхні із бетоної основи, на котру зводиться будівля. Не в усіх випадках необхідний цей етап. Також наша компанія часто прододить будівництво споруди вже на підготовленій поверхні.

2. Зведення металокаркасу. Для стійкості будівлі сендвіч-панелі необхідно зведення металокаркасу. Зведення металокаркасу включає в собі зварювання основ металокаркаcу, а також грунтування та фарбування каркасу. Металокаркас за звичай зводиться із профільної труби, до якої кріпляться як самі сендвіч-панелі,так і інші елементи будівлі: вікна, двері, ворота... Окрім профільної труби в металокаркасі часто використовуються кутник або швелер, в основному для зєднання плит сендвіч-панелей із підлоговою основою. В деяких випадках можна взагалі не використовувати металокаркас, в основному це зведення невеликих споруд будівель, або при використанні сендвіч-панелей із великою товщиною при зведенні невеликих споруд.

3. Монтаж сендвіч панелей. Кріплення плит сендвіч-панелей виконується до зведеного металокаркасу. Спочатку проводиться монтаж стінових панелей, потім даховий. Всі стики між плитами ущільнуються силіконом для герметичності.

4. Завершальний етап. Цей етап включає в собі монтаж вікон, дверей, воріт. Кріплення оздоблених елементів, Покриття коробом сендвіч-плит, кріплення зовнішніх та внітрішніх кутників, вирізання отворів під проводку, труби, вентиляційнійних систем.


Плити сендвіч панелей використовують не лише в випадках суцільного будівництва будівель із сендвіч панелей . Сендвіч панелі також використовують для "обшиття" вже зведеної будівлі, перекриття пройомів в існуючій будівлі, зведеня перегородок, тощо. Один із прикладів можете побачити на фотографіях

Наша компанія має великий досвід роботі в напрямку будівнитцв споруд із сендвіч-панелей. Звертайтеся до нас і ми швидко і професійно виконаємо свою роботу

Ви можете переглянути фотографії наших обєктів по будівництву споруд із сендвіч панелей

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11