Меню сайту
Close

Магазини із сендвіч-панелей

Сьогодні підприємства і підприємці поступово відмовляються від будівництва своїх комерційних об'єктів з бетону, цегли і інших традиційних матеріалів, замінивши його легкою, теплою, міцною та надійною металоконструкцією, обшитою сендвіч панелями. Магазини з сендвіч-панелей давно вже стали гарною альтернативою комерційної нерухомості завдяки мінімізації ризиків, пов'язаних з тривалою процедурою погодження і отримання дозволів на капітальне будівництво. Швидкобудуюємі конструкції для магазинів дозволяють за 30 днів отримати готовий об'єкт, який за пів року , а в багатьох випадках і суттєво скоріше окупить вкладення інвестицій завдяки спрощенню процедури отримання необхідних дозволів, проектних робіт, швидкості зведення  та низькій собівартості будівлі, а також економії від подальшої  експлуатації.

Якщо ви плануєте відкривати або розвивати свій бізнес за допомогою будівництва нової будівлі комерційного призначення , звертайтеся в компанію «Здоровий клімат» у Львові. Займаємося будівництвом магазину під ключ: проектуванням, монтажем та здачею об'єкта в експлуатацію. При бажанні замовника надаємо ряд додаткових послуг для організації бізнесу: планування та монтаж систем вентиляції і кондиціювання , опалення , водопостачання і водовідведення, торгового холодильного устаткування та ін. Ціни будівництва магазину з сендвіч-панелей залежать від складності проекту та умов його реалізації, площі будівлі та індивідуальних вимог замовника. Зв'яжіться з менеджером компанії й отримаєте кваліфіковану допомогу та рекомендації щодо вирішення вашого бізнес-завдання.

Технологія будівництва швидкобудуюємих магазинів

Основні переваги магазинів із сендвіч-панелей полягають в їх простому та швидкому будівництві. В основі конструкції лежить металевий каркас, який можна зібрати й розібрати при необхідності. До каркасу кріпляться сендвіч-панелі, які виробляються з проміжним утеплювачем. Така конструкція забезпечує легкість будівлі, тому швидкобудуюємі магазини не вимагають глибокого капітального фундаменту. В багатьох випадках можна обійтися тільки заливкою  стяжки під підлогу .. Це дозволяє замовнику збірного магазину заощадити значні кошти на всіх етапах будівництва і отримання дозволів на будівництво . Технологія зведення будівлі складається з основних етапів:

  1. Проектування;
  2. Підготовка майданчика до забудови;
  3. Заливка фундаменту , стовпчикового фундаменту , або просто стяжки під підлогу.
  4. Монтаж металоконструкцій, стін та покрівлі;
  5. Оздоблення декоративними матеріалами та прокладка внутрішніх комунікацій.

Сучасні методики будівництва об'єктів з металоконструкцій дозволяють заощадити не тільки на фундаменті та дорогих матеріалах, але й побудувати об'єкт за дуже короткий термін. Це робить комерційні об'єкти вигідними і рентабельними.

Модульний магазин під ключ: вартість та особливості конструкції

Конструкція збірних магазинів не передбачає застосування вологих розчинів, які вимагають тривалого висихання. Замість цього металевий каркас з'єднується з сендвіч-панелями за допомогою болтів, шурупів, заклепок. Панелі доставляються на будівельний майданчик в готовому вигляді та можуть мати різний колір й тип утеплювача. Між собою панелі кріпляться за допомогою замкового з'єднання закритого типу «Z-Lock». Таким чином, система забезпечує високу швидкість монтажу та належну герметичність. Завдяки цій системі будівництво швидкобудуюємих магазинів з сендвіч-панелей обходиться недорого.

При цьому важливо розуміти, що ціна об'єкта буде залежати від:

  • Площі;
  • Складності конструкції та архітектурних рішень;
  • Розмірів будівлі;
  • укомплектованості будівлі більш чи менш якісними матеріалами.

За технологією ШМБ можна побудувати магазин, торговий павільйон і навіть гіпермаркет. Використання сучасних матеріалів дозволяє за короткий термін створити естетично привабливу, комфортну, надійну та безпечну будівлю. ТОВ «Здоровий клімат» побудує магазин з сендвіч-панелей під ключ, забезпечивши замовника ефективним рішенням для розвитку його бізнесу.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Понад 6 років будуємо магазини з сендвіч-панелей по Україні. За роки діяльності отримали вагомий і цінний досвід в будівництві , опрацювали багато варіантів і пройшли багато нюансів , пов’язаних з роботою в проектуванні і безпосередньо на будівельному майданчику . Можемо дати цінні поради і застерегти від багатьох помилок , про які клієнт може навіть не підозрювати , але які можуть принести багато неприємностей в процесі будівництва . Для цього проводимо детальне опитування замовника і обговорення з ним великої кількості деталей ще перед початком проектуванню і розрахунку будівлі , а перед початком реалізації будівлі ще раз перевіряємо і затверджуємо всі опрацьовані і обумовлені пункти угоди, щоби максимально врахувати наперед усі можливі нюанси.

2

При розрахунку вартості зведення об'єкта керуємося фіксованими і обумовленими цінами. Складаємо детальний кошторис з описом витрат на послугу та матеріали.

3

Ваш комерційний об'єкт буде побудований в короткі узгоджені терміни з дотриманням усіх вимог і домовленостей.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам