Меню сайту
Close

Гаражі з сендвіч-панелей: будівництво у Львові

Складно уявити шанувальника авто, який з легкістю зміг би залишити своє авто на вулиці, маючи можливість тримати її в гаражі. Прямі сонячні промені, дощ, сніг, сміття та пісок, які піднімає вітер, дуже негативно позначаються на кузові авто. Та й недоброзичливців, яких не злякає сигналізація, на вулиці достатньо. Тому будівництво гаража - не розкіш, а нагальна потреба. Капітальне будівництво гаража з цегли - задоволення не з дешевих, та й часу займає немало. Але будівельний ринок України вже сьогодні пропонує вигідну альтернативу - гаражі з сендвіч-панелей. Наша компанія готова побудувати об'єкт будь-якого розміру та складності під ключ за помірними цінами.

Швидкобудуємі гаражі мають збірно-розбірну конструкцію. Вони поставляються на будівельний майданчик у вигляді матеріалів та збираються протягом кількох днів. Стіни, перекриття та перегородки виготовляються з недорогого матеріалу, який більш ефективний та зручний ніж цегла. Отже, ви можете отримати довговічний, теплий та зручний гараж, заплативши за його будівництво суттєво менше.

Характеристики швидкобудуємих гаражів

Модульний гараж відрізняється не тільки високою швидкістю будівництва. У сендвіч-панелей, крім цього, є багато переваг:

  • Високий рівень теплоізоляції

Наповнювачем сендвіч-панелі виступає утеплювач пінополіуретан (ППУ), пінополістирол ( пінопласт ) , мінеральна вата та ін., який утримує тепло й не допускає промерзання. Завдяки цьому додатковий обігрів збірного гаража може бути мінімальним;

  • Низька гігроскопічність

Утеплювач всередині сендвіч-панелі не вбирає вологу, що дозволяє зберігати теплоізоляційні властивості та довговічність сендвіч-панелей. Для порівняння, стіни з газосилікатного блоку мають потребу в регулярному закладенні тріщин, які з'являються із-за високого рівня водопоглинання;

  • Невисока ціна швидкомонтованих гаражів

Гараж з металоконструкцій і сендвіч-панелей за ціною дешевший в порівнянні з капітальним будівництвом. Простий монтаж знижує вартість будівельних робіт та не потребує закупівлі додаткових оздоблювальних матеріалів;

  • Високий рівень пожежної безпеки

Сендвіч-панелі з мінеральної вати та певних марок пінополіуретану є негорючими, що додає додаткових переваг і безпеку для зберігання вашого автомобіля.

 

Етапи будівництва гаража під ключ

 

Будівництво швидкомонтованого гаража під ключ можна умовно розділити на 3 етапи:

  1. Розробка проекту фундаменту (для великих гаражів)
  2. Розробка проекту будови каркасу і кріплення сендвіч-панелей;
  3. Монтаж оздоблювальних матеріалів, вікон, дверей, воріт, ролокасет та ін.

На етапі проектування модульного гаража враховується площа, місце установки, підбираються матеріали в залежності від потреб та побажань клієнта, спосіб опалення, проведення електрики , вентиляці, необхідні для підтримки оптимального середовища для автомобіля у будь-яку пору року. Проектувальниками виконуються розрахунки загальної ваги металоконструкції в сукупності з вагою автомобіля. Виходячи з цього, вибирається вид і товщина необхідного фундаменту та бетонної підлоги.

Завдяки малій вазі металевої конструкції та сендвіч-панелей, для будівництва об'єкта підійде простий і полегшений фундамент. Коли поверхня готова, встановлюється металевий каркас, зводяться стіни, монтуються профілі та з'єднуються між собою спеціальними деталями. Після того, як каркас повністю зібраний, монтується покрівля. На заключному етапі встановлюється обшивка - сендвіч-панелі кріпляться за допомогою замків «Z-lock». Після цього монтуються ворота, двері , вікна.

Як бачите, установка гаража з сендвіч-панелей - досить простий процес, але навіть він вимагає професіоналізму і навиків. «Здоровий клімат» створить проект майбутньої споруди та побудує його за 5-20 днів, залежно від величини гаража. Зв'яжіться з менеджером компанії та отримаєте консультацію по будь яких питаннях, які  цікавлять вас.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Розробимо проект будь-якої складності для компактних седанів та габаритних вантажівок. Проект буде містити в собі точні розрахунки по площі гаража, а також прокладання необхідних комунікацій й площі для зберігання особистих речей.

2

Будуємо гаражі з сендвіч-панелей по фіксованому кошторису, який надасть наш менеджер по вашому запиту , обговоривши всі подробиці і нюанси, які стосуються проектування і будівництва гаражу.

3

Побудуємо естетично привабливий гараж, який прекрасно впишеться в ландшафт вашої території.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам