Меню сайту
Close

Функціональні холодильні вітрини для ефективного бізнесу. Жоден магазин або супермаркет не обійдеться без холодильного обладнання. Вітрини охолодження зберігають якість продукції та забезпечують її демонстрацію для покупця. Тому покупка вітрини - не примха, а необхідність, якщо мова йде про прибуткове та ефективне ведення комерційного бізнесу.

Торговельне охолоджувальне обладнання надає можливість зберігати якість швидкопсувних продуктів тривалий час. Холодильні вітрини призначені для тривалого зберігання риби, морепродуктів, молочної та м'ясної продукції, овочів та інших товарів. Також обладнання виконує функцію демонстрації продукції для покупця, припускаючи естетичний зовнішній вигляд самого пристрою та можливість естетичного викладення товару, який привертає увагу.

Різноманітність конструкційних рішень дозволяє знайти оптимальні варіанти компоновки вітрин в магазині. Одноярусні й багатоярусні, широкі та вузькі, глибокі й середні - широкий асортимент обладнання передбачає вибір найкращої моделі з точки зору ергономіки, економії простору та зручності експлуатації. Компанія «Здоровий клімат» займається продажем холодильних вітрин вітчизняного й закордонного виробництва у Львові. Реалізуємо функціональні, безперебійні, перевірені часом вітрини холодильні, сертифіковані в Україні. Пропонуємо ряд додаткових послуг у вигляді проектування системи охолодження під ключ, доставки та монтажу на об'єкті. Дізнатися детальну інформацію про вартість обладнання та наші послуги можна, зв'язавшись з нами за контактними номерами.

Вітрина холодильна: види, специфіка

Залежно від температурного режиму вітрина холодильна класифікується на групи:

  • Середньотемпературні прилавки (гастрономічні) - працюють в температурному режимі 0 ... + 10 градусів за Цельсієм. Припускають зберігання м'ясної, молочної та кисломолочної продукції;
  • Низькотемпературні або морозильні шафи. Робочий температурний діапазон - 0 ... -18 градусів за Цельсієм. Призначені для заморозки напівфабрикатів, риби, морозива, пельменів, молочної продукції (масло, маргарин та ін.);
  • Універсальні (комбіновані) вітрини. Температурний режим -6 ... + 6 градусів за Цельсієм. Призначені для зберігання будь-якого виду продукції при великих теплових навантаженнях в приміщенні. Наприклад, якщо пристрій встановлено на сонці або в приміщенні з підвищеною температурою повітря.

Холодильні вітрини для магазинів, кафе та інших гастрономічних комерційних об'єктів можуть бути закритого та відкритого типу. Закриті вітрини обмежують доступ покупцеві до продукції та відкриваються за допомогою ключа. Відкриті види обладнання встановлюються в супермаркетах самообслуговування й припускають безпосередній контакт з товаром. Вітрина може мати різну форму. Також продаж вітрин передбачає широке розмаїття універсальних і вузькоспеціалізованих пристроїв. Універсальні підходять для зберігання будь-якого виду продукції, а вузькоспеціалізовані в залежності від типу продукції (наприклад, агрегати для зберігання шоколаду, напоїв, м'яса, ковбаси, сиру, кондитерських виробів тощо). Ціна холодильної вітрини залежить від її призначення, виду, розміру, форми та типу охолоджувальних систем.

Як вибрати холодильну вітрину для магазину

Перед тим, як купити обладнання, необхідно визначитися з рядом факторів:

  • Тип охолодження: статичний (застосовується природна циркуляція повітря) або динамічний (циркуляція повітря за допомогою вентилятора);
  • Тип демонстраційного скла: гнуте або пряме. Гнуте виглядає привабливіше, ширше демонструє продукцію. Пряме дешевше, передбачає більш вузький кут огляду;
  • Розмір. Залежно від потреб приміщення, ширина вітрини може бути від 1 до 2,5 метрів;
  • Додаткові опції. Сучасні установки можуть бути оснащені автоматичним розморожуванням і випаровуванням конденсату, електронним терморегулятором, LED-підсвіткою, поличками, перегородками, висувним піддоном.

Фахівці нашої компанії підберуть оптимальний варіант вітрини в залежності від потреб приміщення, ваших запитів і кількості продукції, яка передбачається зберігатися в ній. Телефонуйте!

Доступні ціни

Працюємо по фіксованому прайсу. Пропонуємо бонуси для оптових покупців і лояльні ціни для роздрібних.

Доставка по Україні

Доставляємо замовлення по всій Україні за допомогою транспортної служби. Для клієнтів зі Львова можливий самостійний вивіз замовлення зі складу компанії.

Експертна допомога

Пропонуємо спеціалізовані консультації та допомогу у виборі оптимального виду системи в залежності від ваших потреб.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам