Теплообмінники

Компанія Альфа Лаваль (Alfa Laval) - провідний світовий виробник міднопаяних пластинчатих теплообмінників. Вона володіє великим досвідом розробки агрегатів, здатних працювати в умовах високих температур і тисків та ефективно протистояти виникаючим в цих умовах структурним напруженням.

AlfaNova

AlfaNova- паяний пластинчастий теплообмінник

AlfaNova - перший в світі пластинчастий теплообмінник, виконаний повністю з нержавіючої сталі . Така конструкція стала можливою завдяки унікальній технології активного дифузійного зварювання, запатентованого компанією Альфа Лаваль (Alfa Laval), яка дозволила забезпечити високий рівень гігієни і корозійної стійкості, чого неможливо досягти при використанні інших паяних пластинчатих теплообмінників.

Завдяки новим технологіям стає можливим використовувати високоефективний пластинчастий теплообмінник в умовах впливу надзвичайно високих температур і тисків, які могли б зруйнувати традиційний паяний теплообмінник. В результаті, теплообмінники без прокладок AlfaNova стали революційною альтернативою в широкому діапазоні промислових застосувань, де необхідні високоефективні, герметичні пластинчасті теплообмінники, що гарантують низькі експлуатаційні витрати під час терміну служби. Конструкція, виконана повністю з нержавіючої сталі, робить можливим експлуатацію теплообмінників при температурах до 550°C.

Для забезпечення максимальної безпеки, надійності і довговічності, теплообмінники AlfaNova піддаються ретельним випробуванням, в першу чергу, на коррозійну стійкість і стійкість до впливу тиску і температури.

AlfaRex


AlfaRex - пластинчастий теплообмінник (ПТО), виготовлений за допомогою лазерного зварювання, здатний працювати при тиску до 40 бар і температурі до 350 °C. Теплообмінник AlfaRex володіє всіма перевагами пластинчастих теплообмінників, включаючи компактну і гнучку конструкцію, чудові характеристики теплопередачі і вимагає мінімального технічного обслуговування.

Міцний і компактний зварений пластинчастий теплообмінник (ПТО)

Теплообмінник AlfaRex добре підходить для роботи з агресивними середовищами, при високих температурах і тисках, в умовах циклічних впливів температури або тиску і для рекуперації тепла. Типовий ПТО AlfaRex займає тільки одну шосту частину площі основи і важить в шість разів менше аналогічного за характеристиками кожухотрубного теплообмінника.


AlfaVap

Унікальна конструкція теплообмінників AlfaVap володіє істотно більшою ефективністю теплообміну в порівнянні з традиційними кожухотрубними випарниками і конденсаторами. Завдяки цьому для досягнення однакового ефекту потрібно набагато менша площа поверхні теплообміну. Тому агрегати AlfaVap забезпечують істотну економію коштів, особливо, якщо потрібно застосування таких екзотичних матеріалів, як титан, нікель або сплави SMO ​​і Hastelloy ™.

Компактність і експлуатаційна гнучкість конструкції AlfaVap дозволяють значно знизити витрати на транспортування, установку і складання в порівнянні з традиційними рішеннями.

Пластинчаста конструкція теплообмінника AlfaVap забезпечує легкий доступ до поверхні теплообміну для проведення огляду та механічної чистки. Все, що для цього потрібно, - зняти стягуючі болти і відкинути назад притискну пластину.

Спеціальне рифлення на пластинах теплообмінника створює високий ступінь турбулентності потоку по всій поверхні пластини. Це перешкоджає засміченню і забезпечує виняткову ефективність хімічної чистки. Крім того, малий внутрішній обсяг агрегату AlfaVap дозволяє обходитися при чищенні дуже малою кількістю хімічних реагентів.

Конструкція теплообмінника AlfaVap дозволяє легко змінювати випаровуючу здатність і продуктивність конденсації за рахунок простого додавання або видалення пластин. Це головна перевага в порівнянні з кожухотрубними агрегатами, продуктивність яких після їх установки змінити неможливо.


BaseLine

Розбірні пластинчасті теплообмінники BaseLine призначені для ефективного нагріву і охолодження чутливих до механічних впливів продуктів в процесах з високими санітарно-гігієнічними вимогами.

Вони широко застосовуються в молочному, фармацевтичному і харчовому виробництві, а також при виробництві напоїв та засобів особистої гігієни. Ці теплообмінники часто використовуються в процесах переробки молока і вершків, фруктових соків без м'якоті, вина і цукрових концентратів, а також при роботі з широким спектром інших харчових продуктів малої в'язкості.

Устаткування серії BaseLine розраховане на роботу при тиску до 10 бар і температуру до 150 ° C (PED). Воно має виняткову експлуатаційну гнучкість, тому, у разі зміни технологічного циклу, ці теплообмінники легко модифікувати під нові завдання та напрямки використання.

В даний час в серію BaseLine входять моделі Base 3, 6 і 10, а також агрегат підвищеної продуктивності Base 11 з конструкцією пластин TL10B.


CB

CB - Паяний пластинчастий теплообмінник
Паяні пластинчасті теплообмінники серії СВ забезпечують ефективну теплопередачу, займаючи при цьому невелику площу. Вони актуальні для застосувань в тих випадках, коли першорядне значення надається економії місця.

Тонкі гофровані сталеві пластини, використовувані в конструкції теплообмінників серії CB, з'єднані методом пайки за допомогою мідного припою. Вони утворюють замкнений блок, який здатний витримувати високий тиск і температуру. На відміну від традиційних конструкцій, міднопаяний теплообмінник складається тільки з поверхонь, що вносять активний вклад в процес теплопередачі, що призводить до істотного збільшення загальної ефективності.

Серія міднопаяних теплообмінників СВ має численні переваги в порівнянні з традиційними теплообмінниками, як при використанні їх в промислових установках, так і в установках опалення, вентиляції, кондиціонування та охолодження (HVAC & R). Завдяки винятковій ефективності теплопередачі агрегати серії СВ дуже компактні. В результаті вони можуть успішно справлятися з завданнями, які вимагають великої продуктивності, навіть в тих місцях, де є тільки дуже обмежений простір.

Крім того, паяна конструкція дозволяє обійтися без прокладок, роблячи агрегати серії СВ ідеальними для використання в умовах високих температур або тисків. Прикладами можуть служити системи центрального опалення, а також широкий спектр застосувань для нагрівання і охолоджування водопровідної води.
Серія СВ складається з теплообмінників різного розміру і продуктивності, з різним малюнком пластин і сполучними патрубками під конкретні завдання і технічні умови.

Теплообмінники серії СВ можна конфігурувати як однопрохідні, двопрохідні або багатопрохідні установки, в залежності від вимог проекту.


Clip 3 Plate

Призначені для пастеризації, нагрівання й охолодження продуктів молочної промисловості, а також фруктових соків і аналогічних харчових продуктів.

Цей теплообмінник в санітарному виконанні відповідає найвищим гігієнічним вимогам, які висуваються в промисловості.
Конструкція теплообмінників серії Clip Plate розроблена з урахуванням багаторічного практичного досвіду роботи Альфа Лаваль (Alfa Laval) в харчовій промисловості.

В теплообміннику вдало поєднуються висока ефективність роботи і дотримання всіх вимог харчових і санітарно-гігієнічних норм. Пластини сконструйовані спеціально для забезпечення ефективної термічної обробки рідких харчових і чутливих до впливів продуктів.
Оптимальна глибина штампування і відносно невелике число точок контакту забезпечують тривалий час безперебійну роботу.

Унікальна схема розподілу потоку забезпечує його рівномірність по всій пластині і максимальне використання теплопередаючої поверхні.

Невеликі отвори дозволяють проводити безрозбірну мийку пластинчастого теплообмінника за рахунок того ж потоку, який використовується в робочому процесі. Немає необхідності встановлювати додаткові насоси.


Combidryer

Для галузей промисловості, в яких використовується стиснене повітря, компанія Альфа Лаваль (Alfa Laval) представляє останні розробки охолоджуваних осушувачів повітря. Ще більш вдосконалена технологія паяних теплообмінників плюс комплекс переваг .
Основні характеристики та переваги:
-Невелике енергоспоживання завдяки дуже низькому падінню тиску в теплообміннику.
-Відмінні теплові характеристики. Два об'єднаних теплообмінника, які суміщають рекуперацію тепла від повітря до повітря і від повітря до холодоагента.
-Вбудоване з'єднання з системою рекуперації тепла, яке не потребує додаткових трубопроводів.
-Зручне розташування з'єднувальних патрубків.
-Всі з'єднувальні патрубки холодоагенту знаходяться з одного боку, патрубки для повітря і для зливу води - з протилежного боку.
-Нержавіюча сталь гарантує надійність і тривалий термін експлуатації.
-Компактність: гофровані штамповані пластини суттєво зменшують загальний розмір осушувача повітря.


Compabloc


Compabloc представляє собою теплообмінний апарат із зварним пакетом пластин і розбірним корпусом , що усуває необхідність використання прокладок і забезпечує повний доступ до каналів і зварних швів теплообмінника для легкого і своєчасного проведення сервісних робіт.

Унікальна конструкція гофрованих пластин дозволяє забезпечити високу турбулентність потоку і, як наслідок, досягти набагато більших коефіцієнтів теплопередачі, ніж у традиційних кожухотрубних теплообмінників, одночасно знижуючи вірогідність забруднення поверхні теплообміну.

Переваги теплообмінника Compabloc роблять його ідеальним теплообмінним апаратом для використання в нафтопереробній, хімічній, енергетичній та інших галузях промисловості, а компактна конструкція дозволяє встановлювати його на самих обмежених територіях, створюючи зовсім інше уявлення про розміри.


DOC

Спеціалізовані охолоджувачі масла - DOC

Спеціальні маслоохолоджувачі DOC - це ефективне рішення проблеми охолодження масла в гідравлічних системах. Принципово нова конструкція апарату в поєднанні з мінімальним перепадом тиску в з'єднаннях і портах забезпечує найефективніше охолодження по відношенню до витрати теплоносія з усіх пропонованих сьогодні на ринку систем охолодження.

Сфера застосування: охолодження гідравлічного і мастильного масла.
DOC - BHE

За своєю охолоджуючої здатністю серія DOC теплообмінників BHE включає найменші агрегати на ринку. Їх компактність надає велику гнучкість в компонуванні, інтеграції та встановлення системи охолодження гідравлічного масла.
DOC - CF

Теплообмінник серії DOC-CF виключно компактний. Він зберігає всі переваги розбірного пластинчастого теплообмінника і, в той же час, володіє невеликим розміром, характерним для паяного теплообмінника. Тому, якщо площа під обладнання обмежена, новий масляний охолоджувач є оптимальним варіантом.

Крім того, відсутність несучих поперечок і болтів полегшує установку.


FrontLine

Пластинчасті теплообмінники серії FrontLine призначені для використання в процесах охолодження і нагріву, що потребують дотримання високих санітарно-гігієнічних вимог.

Теплообмінники мають компактну конструкцію, допускають широкий діапазон конфігурацій і можуть бути легко модифіковані відповідно до змінених потреб.

Пластинчасті теплообмінники FrontLine використовуються для нагрівання й охолодження різних чутливих до механічного впливу і впливу температури продуктів при виробництві молока, безалкогольних напоїв, засобів особистої гігієни, в харчовій і фармацевтичній промисловості. Вони грають ключову роль в процесі пастеризації різних молочних продуктів, охолодження йогуртів і ультрависокої температурної обробки.

Рами виготовляються з нержавіючої сталі або з чорної сталі зі спеціальним покриттям і комплектуються ущільнювачами. Для використання в надчистих виробництвах і технологічних лініях по переробці харчових продуктів, а також залежно від продукту, пластини можуть виготовлятися з різних гігієнічних матеріалів - нержавіючої сталі, титану і сплаву. Крім того, теплообмінники серії FrontLine можуть виготовлятися спеціальними пластинами з подвійними стінками Gemini , видаляючи небезпеку перемішування двох середовищ.


Gemini

Пластини теплообмінників Gemini складаються з двох пластин з невеликим повітряним зазором між ними. Цей зазор зєднується з атмосферою і гарантує відсутність змішання середовищ.

Пластини теплообмінників з подвійними стінками Gemini використовуються в процесах охолодження і нагріву в молочній і фармацевтичної промисловості, та в установках для виробництва напоїв, коли надзвичайно важливо виключити ризик перемішування двох середовищ.

Пластини Gemini складаються з двох відштампованих разом заготовок, що дозволяє звести до мінімуму відстань між ними. Завдяки цьому забезпечується максимальна ефективність теплопередачі. Для ефективного дренажу між листами рідини, пластини відкриті по всьому периметру в атмосферу.

Застосування пластин з подвійними стінками Gemini підвищує безпеку та санітарно-гігієнічний рівень, оскільки будь-яка теча, яка може виникнути, не призводить до контакту або перемішуванню двох середовищ. Конструкція пластин забезпечує наочну зовнішню індикацію виникаючої течі.

В даний час пластини Gemini використовуються в серіях пластинчастих теплообмінників Альфа Лаваль FrontLine і BaseLine .


M-Line

Пластинчасті теплообмінники серії M-Line компанії Альфа Лаваль (Alfa Laval) призначені для використання в процесах теплообміну малої продуктивності , в яких ключове значення мають найвища гігієна і хороші теплові характеристики.
Теплообмінники серії M-Line мають міцну і компактну конструкцію, що відповідає всім гігієнічним вимогам і стандартам. Вони ідеально підходять для використання в процесах пастеризації, а також є відмінним рішенням широкого спектру задач по охолодженню і нагріванню в молочній і фармацевтичній промисловості, а також при виробництві соків,та аналогічних харчових продуктів.

Є великий асортимент пластин різних типів. Всі пластини забезпечені спеціальними ущільненнями ClipOn, устанавлених без використання клею. Така конструкція дозволяє проводити заміну ущільнювачів без застосування будь-яких інструментів і з мінімальними витратами часу, не знімаючи пластини з рами теплообмінника.

У тих випадках, коли особливо важливо запобігти ризику змішування двох середовищ, випускаються спеціальні моделі теплообмінників M-Line, в яких застосовуються пластини з подвійними стінками Gemini.


TS

Економічний і виключно ефективний розбірний пластинчастий теплообмінник TS6-FMC ідеально підходить для установок, що працюють з парою.

Розбірний пластинчастий теплообмінник TS6-FMC призначений для установок, що використовують пар для нагріву води або рідин для промивки. Теплообмінник виготовлений цілком з нержавіючої сталі, він ідеально підходить для тих областей, в яких життєво важливе дотримання виключно високих гігієнічних стандартів. Рама і притискна пластина виготовлені з міцної нержавіючої сталі AISI 316L і з неї ж зроблені патрубки і пластини теплообмінника. Рама з нержавіючої сталі, в залежності від потреб, може бути обладнана або високогігіенічним сполучними патрубками в санітарному виконанні, або звичайними промисловими патрубками.

Для забезпечення ефективної конденсації пара геометрія пластин теплообмінника TS6M оптимізована. Це забезпечує чудові характеристики моделі, що є більш дешевою альтернативою традиційним кожухотрубні апаратам.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11