Меню сайту
Close

Продаж спліт-систем для холодильних камер у Львові

Холодильні спліт-системи для промислової холодильної камери - це пристрій, за допомогою якого створюється та зберігається певний температурний режим в камері. Вони застосовуються для зберігання продуктів, плодоовочевої, м'ясної, рибної продукції та інших швидкопсувних харчових продуктів. Також у сферу застосування систем входять квіткові магазини та фармацевтичні компанії, які мають потребу у холодильних камерах для зберігання медикаментів.

Промислова спліт-система є аналогом моноблока з технічної точки зору. Ключова відмінність обладнання полягає в можливості розміщувати внутрішній і зовнішній блок системи на відстані до 50 метрів один від одного. Зовнішній блок встановлюється на зовнішній панелі або стелі камери охолодження. Внутрішній монтується, безпосередньо, всередині камери. За своєю специфікою дана техніка схожа з побутовими кондиціонерами, але має відмінні риси в потужності, функціональності та деяких інших характеристиках.

Пропонуємо купити холодильні спліт-системи у Львові в компанії «Здоровий клімат». Реалізуємо широкий асортимент обладнання ТМ Polair - високоякісної та недорогої техніки, яка зарекомендувала себе як довговічні та надійні в роботі пристрої. Працюємо з клієнтами по всій Україні, пропонуємо послуги по підбору та встановленню спліт-систем, виходячи з потреб по технічних характеристиках, потужності, габаритах інших важливих параметрах.

Конструктивні особливості, види та переваги спліт-систем Полаір

Спліт-системи Polair для холодильних камер оснащені повітроохолоджувачем, який нагнітає холодне повітря до моменту досягнення потрібної температури, яка необхідна в камері для зберігання даного продукту. Компресорно-конденсаторна частина пристрою знаходиться зовні камери та виділяє тепло назовні. Розділяють два типи пристроїв:

  • Середньотемпературні (робочий температурний діапазон -5 ... + 10 градусів за Цельсієм);
  • Низькотемпературні системи (-5 ... -25 градусів).

До основних переваг експлуатації даної системи відноситься: 

  • Електронне управління за допомогою контролера;
  • Наявність вбудованого дисплея, який показує робочі параметри обладнання в реальному часі;
  • Вбудовані автоматичні вимикачі, які допомагають запобігти впливу непередбачених шкідливих скачків напруги і виходу обладнання з ладу;
  • Захист від перепадів тиску фреону в холодильній системі, наявність датчика автоматичного включення й виключення спліт-системи.

Холодильні спліт-системи Полаір виходять з ладу вкрай рідко. Однак навіть при виникненні поломки, ви завжди можете розраховувати в нашій компанії на швидкий ремонт і заміну запчастин.

Для підбору спліт-системи зв'яжіться з нашим менеджером. Фахівці «Здоровий клімат» підберуть оптимальну модель установки та оформлять доставку і монтаж в будь-яке місто України.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам