Меню сайту
Close
Відповідних результатів не знайдено.

Холодильні спліт-системи для промислової холодильної камери - це пристрій, за допомогою якого створюється та зберігається певний температурний режим в камері. Вони застосовуються для теплоізоляції та, як наслідок, зберігання продуктів, плодоовочевої, м'ясної, рибної продукції та швидкопсувних харчових продуктів. Також у сферу застосування систем входять квіткові магазини та фармацевтичні компанії, які мають потребу у холодильних камерах для зберігання медикаментів.

Промислова спліт-система є аналогом моноблока з технічної точки зору. Ключова відмінність обладнання полягає в можливості розміщувати внутрішній і зовнішній блок системи на відстані до 50 метрів один від одного. Зовнішній блок встановлюється на зовнішній панелі або стелі камери охолодження. Внутрішній монтується, безпосередньо, всередині камери. За своєю специфікою дана техніка схожа з побутовими кондиціонерами, але має відмінні риси в потужності, функціональності та деяких інших характеристиках.

Пропонуємо купити холодильні спліт-системи у Львові в компанії «Здоровий клімат». Реалізуємо широкий асортимент обладнання ТМ Polair - високоякісної та недорогої техніки, яка зарекомендувала себе, як довговічні та безвідмовні в роботі пристрої. Працюємо з клієнтами по всій Україні, пропонуємо послуги проектування системи з підбором промислової спліт-системи, виходячи з потреб по потужності, габаритах і вартості.

Конструктивні особливості, види та переваги спліт-систем Полаір

Спліт-системи для холодильних камер Polair оснащені повітроохолоджувачем, який створює холодне повітря до моменту досягнення потрібної температури, яка встановлюється фахівцем підприємства. Компресорно-конденсаторна частина пристрою знаходиться зовні камери та виділяє тепло. Розділяють два види пристроїв:

  • Середньотемпературні (робочий температурний діапазон -5 ... + 10 градусів за Цельсієм);
  • Низькотемпературні системи (-15 ... -20 градусів).

До основних переваг експлуатації системи відноситься:

  • Електронне управління за допомогою пульта;
  • Наявність вбудованого монітора, який відповідає за правильну роботу усіх електросхем;
  • Вбудовані автоматичні повторні вимикачі, які допомагають економити електроенергію;
  • Захист від перепадів тиску, наявність датчика автоматичного включення й виключення спліт-системи.

Холодильні спліт-системи Полаір виходять з ладу вкрай рідко. Однак навіть при утворенні ламання, ви завжди можете замовити й купити в нашій компанії необхідні запчастини.

Для підбору спліт-системи зв'яжіться з нашим менеджером. Фахівці «Здоровий клімат» підберуть оптимальну модель установки та оформлять доставку в будь-яке місто України.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам