Меню сайту
Close

Компанія «Здоровий клімат» здійснює продаж комплектуючих для холодильного обладнання, що використовується на торговельних підприємствах (морозильні та холодильні ларі, бонети, вітрини, стелажі) і підприємствах громадського харчування (морозильні й холодильні шафи, камери, холодильні столи, льдогенератори та ін.). Ми представляємо каталог комплектуючих для будь-якого виду промислового холодильного обладнання, в тому числі: автоматика, електрощітки, пульти, реле, скла для вітрин і скринь, полки, направляючі, ущільнювачі, а також комплектуючі до спліт-систем і моноблоків. Реалізуємо деталі вітчизняного та європейського виробника.

Завдяки щільному співробітництву з провідними виробниками, дилерами та дистриб'юторами, 95% актуальних запасних частин зберігається на нашому складі. Це дозволяє комплектувати та відправляти замовлення клієнта в день дзвінка в будь-яке місто України. Запчастини для холодильних систем реалізуються оптом і в роздріб. Також пропонуємо ряд послуг по ремонту, профілактичного та сервісного обслуговування обладнання.

Ознайомитися з цінами комплектуючих для промислового холодильного обладнання ви можете в прайсі. Щоб купити необхідну запчастину, зв'яжіться з менеджером компанії або залиште заявку на нашому сайті.

Асортимент комплектуючих для холодильного обладнання в «Здоровий клімат»

Пропонуємо клієнтам асортимент комплектуючих, серед якого:

  • Конденсатори;
  • Компресори;
  • Випарники;
  • Регулятор сили руху потоку;
  • Вентилятори для спліт-систем;
  • Реверсивний клапан;
  • Додаткові вузли та механізми.

У каталозі «Здоровий клімат» представлені спеціалізовані та універсальні комплектуючі для холодильного й морозильного обладнання за доступними цінами. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідні деталі для вашої системи, проведуть консультацію по заміні запчастини та подальшої експлуатації техніки. Також ви можете замовити в нашій компанії послуги ремонту та обслуговування промислової системи.

На всі витратні матеріали, реалізовані нашою компанією, надається гарантія якості від виробника.

Зв'яжіться з менеджером компанії та отримайте допомогу у виборі запасних деталей, виходячи з виду, потужності й типу холодильної установки. Ми допоможемо відновити працездатність вашої системи, оперативно доставив необхідні комплектуючі в будь-яке місто України. Для жителів Львова можливий самостійний вивіз замовлення з нашого складу.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам