Ресивери

Ресивери холодоагентуВертикальний ресивер Тип А

Лінійка вертикальних ресиверів Тип А представлена ​​моделями від 1,0 до 1,6 літрів. Кріплення ресиверів типу А здійснюється за допомогою центральної шпильки з різьбленням М8.
Вертикальний ресивер Тип B

Лінійка вертикальних ресиверів Тип B представлена ​​моделями від 2,5 до 6,3 літрів. Кріплення вертикальних ресиверів Тип В здійснюється за допомогою центральної шпильки з різьбленням М8.
Вертикальний ресивер Тип С

Лінійка вертикальних ресиверів Тип С представлена ​​моделями від 10,0 до 250,0 літрів. Для кріплення вертикальних ресиверів Тип С передбачено чотири симетричних отвори або пази, порт для запобіжного клапана, від 25,0 літрів - від одного до трьох портів для оглядового скла.


Горизонтальний ресивер Тип А

Лінійка горизонтальних ресиверів Тип А представлена ​​моделями від 12,0 до 70,0 літрів. Застосування горизонтальних ресиверів Тип А передбачає велику різноманітність дій при проектуванні та монтажі обладнання. Горизонтальний ресивер Тип А є універсальною площадкою для різних конфігурацій холодильної установки. Компактність ресиверів, простота і зручність кріплень дозволяють використовувати їх у складі різних холодильних агрегатів, мультикомпрессорних станцій холодопостачання і установок кондиціонування повітря.


Горизонтальний ресивер Тип B

Горизонтальні ресивери Тип B представлені моделями від 100,0 до 250,0 літрів. Застосування горизонтальних ресиверів передбачає велику різноманітність дій при проектуванні та монтажі обладнання. Компактність ресиверів, простота і зручність кріплень дозволяють використовувати їх у складі різних холодильних агрегатів, мультикомпрессорних станцій холодопостачання і установок кондиціонування повітря.

Масляні ресивери

Лінійка масляних ресиверів представлена ​​моделями від 5,0 до 25,0 літрів і призначена для тимчасового зберігання незадіяного на даний момент в холодильній системі масла. Однакові для всіх моделей кріпильні розміри є великою перевагою при проектуванні холодильної установки і монтажі масляного ресивера. Для контролю рівня масла передбачені два порти для оглядового скла, для приєднання диференціального зворотного клапана - порт 3/8 "SAE з різьбленням 5/8" UNF.

Відділювачі рідини
Відділювачі рідини Тип B

Головна задача відділювача рідини полягає в тому, щоб холодоагент в компресор потрапляв тільки у вигляді пари. Цей вузол необхідний не лише в усіх установках із затопленими випарниками, але і в установках, забезпечених випарниками з перегрівом, для запобігання накопичення холодоагенту в рідкій фазі на лінії всмоктування. Функція відділювача рідини - розділення рідкої і парової фаз холодоагенту. Таким чином, застосування відділювача рідини забезпечує захист від вологого ходу компресора і гідроударів, гарантує механічну справність компресора і безперебійну роботу всієї холодильної установки. Лінійка відділювача рідини Тип B представлена ​​моделями від 12,0 до 45,0 літрів. Для кріплення відділювача рідини типу B передбачені чотири симетричних отвори або пази, розташовані по окружності кільцевої опорної площадки. Всі моделі виконані з мідними патрубками входу / виходу під пайку.


Відділювачі рідини Тип С

Головна задача відділювача рідини полягає в тому, щоб холодоагент в компресор потрапляв тільки у вигляді пари. Цей вузол необхідний не лише в усіх установках із затопленими випарниками, але і в установках, забезпечених випарниками з перегрівом, для запобігання накопичення холодоагенту в рідкій фазі на лінії всмоктування. Функція відділювача рідини - розділення рідкої і парової фаз холодоагенту. Таким чином, застосування відділювача рідини забезпечує захист від вологого ходу компресора і гідроударів, гарантує механічну справність компресора і безперебійну роботу всієї холодильної установки. Лінійка відділювача рідини Тип С представлена ​​моделями від 2,0 до 7,0 літрів. Кріплення відділювача рідини типу C здійснюється за допомогою центральної шпильки з різьбленням М8. Всі моделі виконані з мідними патрубками входу / виходу під пайку.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11