Ремак

Секційні установки AeroMaster XP призначені для комфортної вентиляції та кондиціонування не тільки стандартних, але і чистих приміщень при задоволенні високих вимог з обміну повітря з росходом до 28.000 m3 /h.

Установки AeroMaster XP призначені для монтажу на підлогу і поставляються з жорсткою опорною рамою, яка монтується вже при їх виробництві.

Панельна конструкція з чудовими ізоляційними характеристиками корпусу, а також різноманіття вбудованих елементів зумовлюють використання цих установок у всіх варіантах застосування.
Основні характеристики

Установки AeroMaster XP призначені для комфортної вентиляції та кондиціонування в діапазоні витрати повітря приблизно від 3.000 до 28.000 m3/h при збільшенні різниці тиску вентилятора приблизно до 1500 Pa. Установки AeroMaster XP призначені для монтажу на підлогу, поставляються з жорсткою опорною рамою, яку монтує при їх виробництві, і виготовляються у виконанні як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Діапазон робочих температур в стандартному виконанні від -40 ° C до + 40 ° C. Стандартно поставляються приналежності установок AeroMaster XP завжди інтегровано в секції.
Про якість установок AeroMaster XP свідчить присудження їм Золотої медалі (найвища оцінка виставки AquaTherm).Оригінальна безрамна конструкція

Конструкція установки панельна, модульна. Установка складається зі спеціальних внутрішніх перегородок і панелей типу сендвіч, взаємним з'єднанням яких забезпечується досягнення чудових параметрів. Дана конструкція забезпечує ідеальну жорсткість установки і дотримання її виняткових теплових, протипожежних та акустичних параметрів

Лабіринтне з'єднання панелей

Взаємне з'єднання панелей і несучих профілів за допомогою болтових з'єднань забезпечує доскональну чистоту поверхні установки. Установка в стандартному виконанні задовільняє санітарно-гігієнічні вимоги. Відсутність порогів і виступів забезпечує легке очищення. Панелі оснащені гумовим ущільненням Vitoflex.

Підготовлена ​​електропроводка

Все внутрішнє електрообладнання установки має з'єднувальні клемні плати, виведені на зовнішній корпус, що спрощує і здешевлює монтаж установки.

Легке витягання внутрішніх елементів (вбудованого обладнання)

Забезпечує їх доскональну очистку і є ідеальним для чистих приміщень: операційні зали, фармацевтичні підприємства, електронна промисловість і т.д

Жорсткі панелі типу сендвіч

Зовнішня панель типу сендвіч складається з негорючої мінеральної вати товщиною 50 mm з щільністю 110 kg / m3, яка поміщена між внутрішніми і зовнішніми сталевими стінками. Товщина внутрішнього і зовнішнього сталевого листа з якісною антикорозійною обробкою становить 1 mm. Установки AeroMaster XP поставляються в трьох варіантах виконання матеріалу поверхні (оцинковка, забарвлений лист RAL 9002, нержавіюча сталь).

Легкий доступ до місць обслуговування

Забезпечений застосуванням досить великих сервісних дверцят в місцях сервісу, а також відсутністю порогів в нижній частині корпусу. Система кріплення панелей забезпечує дуже легке закриття сервісних дверцят. Панелі, за допомогою яких передбачається доступ до внутрішнього обладнанню, оснащені рукоятками для полегшення їх відкривання.

Практичні аксесуари

Установку можна оснастити цілим рядом компонентів, які спрощують монтаж і підвищують комфорт обслуговування. До них відноситься, наприклад, інсталяційний рівень, ніжки, встановлювані по висоті, оглядове віконце, комплект для відводу конденсату або замки на рукоятках сервісних дверцят.

Підбір і розрахунок

Для підбору та розрахунку обладнання рекомендується використовувати нашу програму AeroCAD , яка призначена безпосередньо для підбору, визначення розмірів і розрахунку вентиляційного устаткування компанії REMAK. Програма дозволить Вам підібрати установку включаючи систему автоматики протягом кілька хвилин.Компактні установки Aeromaster FP є ідеальними для вентиляції та кондиціонування адміністративних, комерційних, громадських та інших приміщень з витратою повітря до 4.000 m3 / h.Установки AeroMaster FP призначені для підвісного застосування. Естетичний дизайн дозволяє їх застосування в приміщеннях без здвоєних стель. При їх монтажі в фальшпотолки, користувач оцінить їх низьку конструкційну висоту.Завдяки конструкції панелей типу сендвіч і оптимизированному підбору вентиляторів, установки досягають чудових акустичних характеристик.
Основні характеристики
Установки AeroMaster FP відрізняються оригінальною безрамній конструкцією , завдяки якій досягаються чудові параметри згідно євронорми EN 1886. При їх монтажі в здвоєні стелі, користувач оцінить їх низьку конструкційну висоту - всього 360 mm. Ці установки ідеально підходять для вентиляції та кондиціонування адміністративних, комерційних, громадських та інших об'єктів. Завдяки конструкції панелей типу сендвіч і оптимизированному підбору вентиляторів, установки мають чудові акустичними характеристиками. Їх естетичний дизайн зумовлює їх використання в приміщеннях без фальшпотолків. До незаперечних переваг відноситься простота монтажу і вельми вигідна ціна. Ціни розраховуються індивідуально співробітниками технічного або комерційного відділу на підставі конкретних вимог замовника і заданих параметрів.Сучасна безрамна конструкція

Складається з панелей і перегородок, розташованих між ними, з чудовими акустичними параметрами. Корпус має різну товщину ізоляції, яка знизу і зверху складає 25 mm, а збоку 40 mm і складається з мінеральної вати щільністю 110 kg / m3.

300 варіантів вентиляторних агрегатів

Настільки широка пропозиція забезпечує оптимізацію параметрів по витраті і тиску в кожній установці.

Комплексність

Завдяки додатковому обладнанню, установки мають такі функції: вентилятори, обігрів, охолодження, змішання, рекуперація, фільтрація, регулювання, шумоглушенія.

Легкий монтаж

Бічні підвіски для полегшення монтажу

Підбір і розрахунок

Для підбору та розрахунку обладнання рекомендується використовувати нашу програму AeroCAD , яка безпосередньо призначена для підбору, визначення розмірів і розрахунку вентиляційного устаткування компанії REMAK. Програма дозволить Вам підібрати установку, включаючи систему автоматики , протягом кілька хвилин.

Повністю гладкі внутрішні поверхні

Забезпечують легке очищення і створюють передумови для дотримання досконалої гігієни.

Електричні обігрівачі з електронною комутацією

Інтегрована електроніка забезпечує комфортне регулювання і дозволяє заощадити витрати, пов'язані з монтажем системи автоматики.

Легка заміна сторони підключення

Дозволяє безпосередньо на будівництві оперативно замінити сторону підключення енергоносіїв системи водяного та електричного обігріву, а також вентиляторів.


Канальні установки Vento представляють собою збірну систему вентиляції і кондиціонування, яка призначена для застосування з витратою повітря до 10.000 m3/h.
Окремі компоненти системи, включаючи змішання, охолодження та рекуперацію, можна складати в одну установку вентиляції та кондиціонування або вільно з'єднувати за допомогою каналу воздуховода.
Збірна концепція дозволяє максимально пристосувати проектне рішення складних умов застосування. Установки ідеально використовувати при реконструкції, а також в просторово складних об'єктах.
Основні характеристики
Канальні установки вентиляції та кондиціонування Vento є варіантними, універсальними і дешевими. Їх універсально-збірна концепція дозволяє максимально пристосувати проектне рішення складним планувальними умовами при реконструкції та добудові. Окремі компоненти системи можна складати в одну установку вентиляції та кондиціонування або вільно з'єднувати за допомогою каналу воздуховода.Оперативні поставки

Установки Vento виготовляються і поставляються протягом декількох днів з заводу-виробника або зі складу дистриб'ютора.

Параметри

Установки Vento випускаються в дев'яти типорозмірах згідно розмірам з'єднувального фланця AB (cm): 30-15, 40-20, 50-25, 50-30, 60-30, 60-35, 70-40, 80-50, 90-50 . Продуктивність обладнання лежить в межах від 400 до 10.000 m3 / h.

Стандартне обладнання

Установки Vento стандартно містять наступні компоненти: радіальні канальні вентилятори RP і RQ; дахові вентилятори RS; шумоізольовані вентилятори RPH; вибухозахищені радіальні канальні вентилятори RP Ex і RQ Ex, кишенькові та касетні фільтри повітря, що відтинають і регулюючі заслінки ручні LKR; відтинають заслонки з сервоприводом LKS, LKSF, LKSX; змішувальні камери; водяні обігрівачі VO; електричні обігрівачі EO, EOS, EOSX; прямі випарники CHF; водяні охолоджувачі CHV; кулісні шумопоглиначі TKU; пластинчасті рекуператори HRV.

Легкий і швидкий монтаж

Завдяки невеликій масі компонентів, установки можна скласти легко і швидко. Окремі елементи установки можна встановлювати в канальні траси з використанням існуючої розводки енергоносіїв. Системи Vento можуть працювати в будь-якому положенні.

Економічна експлуатація

Установки забезпечують енергетичне використання тепла повітря, що видаляється при змішанні або рекуперації з подальшою економією витрат на опалення. Енергетично економічні мотори з регулюванням обертів знижують витрати на електроенергію.

Регулювання

Установки Vento мають комплексне рішення, включаючи все необхідне обладнання для регулювання. Система автоматики забезпечує взаємозв'язок вентиляційного обладнання з елементами комплексного захисту.

Елементи

Ми пропонуємо широкий спектр список додаткових елементів: коліна OBL (приналежності рекуператорів HRV); літні вставки LV; заслонки надлишкового тиску PK; гнучкі вставки прямокутні DV; контрфланці EP 20; настінні рамки RAM; дахові та канальні оголовки NK, NDH; зворотні заслонки VS; круглі гнучкі вставки DK; контрфланці GK.

Підбір і розрахунок

Для підбору та розрахунку обладнання рекомендується використовувати нашу програму AeroCAD , яка безпосередньо призначена для підбору, визначення розмірів і розрахунку вентиляційного устаткування компанії REMAK. Програма дозволить Вам підібрати установку, включаючи систему автоматики , протягом кілька хвилин.Установки AeroMaster Cirrus дозволяють нам зробити специфічне виконання з найвищими вимогами по чистоті навколишнього середовища з витратою повітря до 99.200 m3 /h.

Установки AeroMaster Cirrus призначені для монтажу на підлогу і поставляються з жорсткою опорною рамою, яка монтується вже при їх виробництві.

Креативне рішення конструкції корпуса з пластинчастої стіною і з знаменними механічними і фізичними характеристиками для EN 1886-2008 запатентовано як споживчий зразок.

Знання потреб замовників, вимог європейських і місцевих стандартів в різних країнах, разом з довготривалим досвідом нашого колективу дозволило нам вивести на ринок нове покоління вентиляційних установок. Це покоління вентиляційних установок має не тільки набагато кращі параметри і енергетичний к.к.д., але також покращує їх надійність. Ми ефективно підходимо до їх виробництва. Нові установки AeroMaster Cirrus ® значно підвищують рівень якості вентиляційних установок торгової марки REMAK і тим самим створюють новий вищий рівень якості.Креативне рішення конструкції корпуса

Два унікальних принципи в конструкції: пластинчата стіна і несуча панель.
Досягнуті параметри (відповідність зі стандартом EN 1886 підтверджено актом про оцінку відповідності типу TÜV SÜD) дозволяють нам зробити специфічне виконання з найвищими вимогами по чистоті навколишнього середовища. Установки AeroMaster Cirrus підходять для приморського середовища, для басейнів. Запатентовано як споживчий зразок і подані патентні заявки.

Оптимізована потужність

Типорозміри покривають широкий спектр потужностей. При стандартно застосовуваної швидкості повітря 3 м/с установка з перетином 9х8 зможе досягти витрати повітря 74.400 м3 /ч.

Енергія залишається в мережі
-Підбір в енергетичному класі A +
-Рекуперація з високим к.к.д. і більше ніж 85%
-Вентилятори з моторами з високим к.к.д. IE2
-Мінімізація втрат тиску використаних секцій
-Чудова щільність корпусу L1 (M)

Простий монтаж і швидкий сервіс

З метою врахувати наш досвід з різних застосувань установок і виходячи з Ваших знань, ми зосередили увагу з сервісного боку на повну доступність внутрішнього простору нових вентляціонних установок. Причиною того є з одного боку сервісний доступ до окремих секціях, а з іншого - проста очищення внутрішнього простору установок в гігієнічних виконаннях.

Ви можете покластися на AeroMaster Cirrus

При розробці нових вентиляційних установок AeroMaster Cirrus Ми приділяємо особливу увагу на вимоги технічних норм, директив і законів, щоб створити для Вас, при підборі установок, умови для максимальної енергоефективності, і виконання високих вимог з гігієни та екології.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11