Меню сайту
Close

Проектування та монтаж холодильних камер у Львові

Постійний розвиток комерційного бізнесу призводить до необхідності закупівлі та зберігання продуктів, що вимагають низьких температур для зберігання. Напівфабрикати, м'ясна й молочна продукція, нехарчові товари потребують підтримки температури для збереження якості та успішної їх реалізації. Тому кожному підприємству, що спеціалізується на продажу подібних груп товарів, потрібно холодильне обладнання. Якщо мова йде про великі компанії з великим оборотом продукції (гіпермаркети, супермаркети, виробничі лінії та ін.), то купувати готові рішення по холодильному обладнанню небезпечно. Розміру, потужності та інших специфічних факторів може бути недостатньо для якісного зберігання товарів, що призведе до їх псування. Тому раціональним рішенням в цих випадках стане проектування холодильних систем.

Проектування холодильної камери - складна та відповідальна робота. Вона починається зі складання й обробки опитувального листа замовника, що містить інформацію про призначення камер, кількість, тип та вид закладеного товару, необхідних параметрів (габарити, потужність, обсяг, добовий вантажообіг, температура та ін.). Точний аналіз дозволяє підібрати оптимальну комплектацію камер, виходячи з вимог до типу холодоносія, кількості , потужності та виду техніки. Тому робота вимагає досвіду й професіоналізму. Компанія «Здоровий клімат» є надійним виконавцем по реалізації послуг з проектування та монтажу холодильних камер. Ми гарантуємо ефективність, точність й економічність устаткування та, як результат, економічно вигідний та конкурентоспроможний бізнес.

Етапи проектування холодильних систем

  1. Розрахунок технологічних параметрів холодопостачання;
  2. Складання схеми розміщення обладнання, елементів управління, автоматизації, контролю, моніторингу, проведення дренажу, гідравліки та монтажу;
  3. 3D-моделювання та візуалізація проекту;
  4. Розрахунок матеріалів і комплектуючих, прорахунок камер;
  5. Монтаж холодильних камер та введення в експлуатацію і подальше сервісне обслуговування.

При проектуванні холодильних камер має значення аналіз та підбір інших конструктивних елементів, які визначаються специфікою приміщення. Зокрема, тип підлоги та стін. Підлоги холодильної камери проектуються кількох видів, залежно від необхідної в камері температури. Незалежно від матеріалу, підлога повинна мати паро-, гідро- та теплоізоляцію. Щодо стін, найчастіше використовуються теплоізоляційні сендвіч-панелі ( в основному пінополіуританові, рідше пінопластові і з мінеральної вати), які встановлюються на металевий каркас. Конструкція підлоги та стін в комплексі забезпечує високу герметизацію камери й забезпечує стабільну температуру в ній. При проектуванні низькотемпературних камер передбачається установка на двері теплонагрівальних елементів, які перешкоджають їх промерзанню.

Послуги компанії з монтажу, проектування та будівництва холодильних складів

У рамках накопиченого компанією «Здоровий клімат» досвіду та використання інновацій, ми можемо запропонувати наступний спектр послуг:

  • Визначення концепції будівництва морозильного та холодильного складу

Інвестиційний, цільовий аналіз, складання кількох варіантів складу замовнику, підбір холодильної камери з точки зору економічності та ефективності.

  • Визначення вартості будівництва

Визначення вартості обладнання й матеріалів, прямих та непрямих витрат на будівництво; складання кошторису з докладним зазначенням ціни; оптимізація бюджету.

Комплексний монтаж споруд та устаткування згідно з технологічними рішеннями, нормами і стандартами безпеки.

  • Пусконалагоджувальні роботи

Випробування камер, сертифікація обладнання, випробування обладнання і здача в експлуатацію.

  • Гарантійне та сервісне обслуговування

Надання сервісних послуг згідно з затвердженим графіком, надання рекомендацій та інструкцій по експлуатації обладнання.

Компанія «Здоровий клімат» знайде рішення для проектів будь-якої складності та обсягів, виконавши роботу під ключ.

 

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Виконуємо гарантійні зобов'язання на весь період співпраці, безкоштовно міняємо комплектуючі при виникненні гарантійних обставин.

2

Співпрацюємо згідно з офіційним договором, виконуємо роботу відповідно до фіксованих термінів і обумовленої вартості.

3

Проводимо комплекс робіт під ключ: від проектування холодильних камер до її здачі в експлуатацію.

4

Не використовуємо шаблонні рішення, опрацьовуємо індивідуальний підбір обладнання під кожен об'єкт в залежності від його потреб та параметрів.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам