Прана

Принцип роботи рекуператора Прана


Повітряні потоки проходять через систему мідних теплообмінників, розташованих всередині робочого модуля, при цьому розділені між собою як всередині робочого модуля, так і на „вході-виході“ і не перемішуються.
У в ентиляційній системі „ ПРАНА “ т епле відпрацьоване повітря, що виводиться з п риміщення нагріває холодне повітря, що потрапляє знадвору. Влітку навпаки – охолоджує.
Система не має фільтрів, а мідні теплообмінники забезпечують знезараження повітря. Завдяки тому, що повітроводи прямоточні, а їх довжина не велика, зберігається іонний склад і природна енергетична складова повітря „пране“.
«Прана» не тільки провітрює приміщення, а також забезпечує достатньою кількістю попередньо прогрітого «вуличного» повітря, яке насичене киснем і природними іонами. До того ж ця система дає змогу суттєво знизити витрати на обігрів житла взимку та охолодження влітку завдяки ефективному теплообміннику.
Побутова серія


Дані моделі застосовують на об’єктах побутового призначення (приватні квартири, будинки, офісні приміщення, навчальні та дошкільні заклади тощо). Корпус утеплений. Подвійний захист від фронтального продування. Додаткова функція “міні догрів”. Рівень шуму на відстані 3 метрів від приладу при максимальному режимі роботи децентралізованої системи вентиляції не перевищує 38 дБ, у режимі «ніч» - 25 дБ.

Напівпромислова серія


Моделі напівпромислової серії застосовують на об’єктах громадського призначення: закладах громадського харчування, розважальних і навчальних закладах, санаторно-оздоровчих закладах, саунах, офісних приміщеннях, приміщеннях call-центрів, готельно - туристичних комплексах, релігійних спорудах (храмах) тощо. Можлива додаткова функція “міні догрів”. Рівень шуму на відстані 3 метрів від приладу при максимальному режимі роботи
децентралізованої системи вентиляції не перевищує 39 дБ, в режимі «ніч» - 26 дБ.
Промислова серія


Розроблена з метою забезпечення вентиляцією приміщень великої площі або/та з особливими умовами експлуатації, запущена в серійне виробництво з відповідними технічними властивостями. Дана модель застосовується на об’єктах виробничо-промислового призначення (заводи, торгівельні центри, спортивно-розважальні комплекси, басейни, приміщення сільськогосподарського сектору тощо).Технічні характеристики децентралізованих систем вентиляції Прана


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11