Меню сайту
Close

Обслуговування торгових холодильників у Львові 

Успішне функціонування та безперебійна робота холодильної техніки має на увазі необхідність періодичного обслуговування. Обслуговування торгових холодильників є обов'язковим заходом, який попереджує непередбачені і дуже невчасні зупинки обладнання , втрату часу на екстренні заходи по ремонту і втрату доходів від торгівлі .

У зв'язку з цілодобовою роботою торгових холодильників, профілактичні та ремонтні роботи потрібні не менше 2-3 разів на рік. Це дозволить залишатись обладнанню в строю, дотримуючись технологічних та технічних режимів. Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги по професійному обслуговуванню холодильних систем, в число яких входить профілактика, діагностика, частковий і капітальний ремонт та модернізація. Всі роботи виконуються досвідченими інженерами на основі регламенту й рекомендованих норм. Співпраця з нами будується на відповідальності та беззаперечному виконанні своїх обов'язків, зазначених в договорі. 

Перелік робіт з технічного обслуговування торгових холодильників 

Сервісне обслуговування холодильного обладнання на торгових точках - це комплекс заходів, націлених на діагностику і своєчасне усунення поломок. У його число входить:

  • Перевірка робочої температури холодильника за допомогою термометра;
  • Очищення конденсатора від бруду та пилу;
  • Перевірка випарника, автоматики, модуля управління;
  • Діагностика параметрів електричної мережі, огляд кріплень та вузлів;
  • Перевірка цілісності холодильного контуру, герметичності, кількості холодоагенту. 

Ретельний аналіз загального стану обладнання дозволяє своєчасно виявити потенційні поломки та усунути їх. При необхідності фахівці підприємства «Здоровий клімат» виконають ремонт або заміну запасних частин та деталей. На роботу компанія надає гарантію.

Частота проведення сервісного обслуговування торгового холодильного обладнання

Обслуговування торгових холодильників повинно бути систематичним, однак в екстренних випадках техніка може вимагати позапланового втручання. Щоб уникнути форс-мажорних обставин, ми рекомендуємо власникам техніки проводити щомісячне очищення камери від бруду, раз на тиждень перевіряти стан електричних контактів та вузлів на наявність оголення або горіння. Решта робіт проводять інженери. 

Періодичність сервісного обслуговування торгових холодильників залежить від виду, типу, потужності, місця установки, температурного режиму та специфіки продукції, яка в них зберігається. Частота відвідування майстрами об'єкта обумовлюється із замовником на момент укладення договору. Також «Здоровий клімат» виконує одноразове технічне обслуговування холодильників у Львові за бажанням клієнта при виникненні неполадок. Дізнатися про вартість послуг ви можете, зв'язавшись з нами за контактними номерами. Ми гарантуємо професіоналізм та своєчасність, забезпечуючи вашу холодильну техніку безперебійною роботою і довговічністю.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

У нашій компанії працюють досвідчені майстри та інженери, здатні вирішити будь-яке завдання незалежно від її складності.

2

Укладаємо офіційний договір на обслуговування торгових холодильників та дотримуємося всіх своїх обов'язків.

3

При виникненні екстрених ситуацій, майстер компанії виїде на об'єкт протягом дня.

4

Працюємо по прайсу та пропонуємо лояльні ціни на свої послуги.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам