Меню сайту
Close

Проектування торгового холодильного обладнання у Львові

Ефективна система холодопостачання - запорука якісної продукції, високої енергоефективності, безперебійної роботи підприємства та зручності покупців. Проектування торгового холодильного обладнання дозволяє скоротити енергоспоживання, мінімізувати непередбачені ситуації простою техніки та підвищити якість, а відповідно і конкурентоспроможність продукції, що реалізується.

Будь-який прибутковий бізнес починається з проектування. Тому рекомендуємо замовити послуги компанії «Здоровий клімат», яка створить проектну документацію та підбере оптимальні варіанти техніки на основі технічної інструкції, результатів розрахунків й специфіки продукції. Проектна документація включає креслення системи холодо- і електропостачання, автоматики; технічні описи та інструкції на техніку, керівництво по експлуатації та рекомендації по частоті сервісного обслуговування. Фахівці нашої компанії розроблять проект холодильного торгового обладнання та нададуть послуги його монтажу. Ми пропонуємо комплексні рішення для бізнесу будь-якого масштабу: від проектування до будівництва та здачі в експлуатацію.

Регламент проектування холодильного обладнання для торгових об'єктів

Проектування торгової техніки - складне завдання, яке вимагає розрахунків, знань в плануванні, моделюванні, специфіки устаткування та комплектуючих матеріалів. Розрахунок установки починається з визначення технічних характеристик в залежності від типу продукції. Для зберігання молочних продуктів в торговому залі та на складі потрібно різне обладнання. Враховується планування приміщення, температура та її перепади, потужність обладнання й інші параметри. В цілому, проектування холодильного торгового обладнання включає два основних етапи:

  1. Розробка технічного завдання на основі розрахунків за регламентом виробника техніки та його узгодження з замовником;
  2. Розробка проектної документації для виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

Регламент проектування включає:

  • Проектування гідравлічної й електричної схем, підбір автоматики;
  • Підбір техніки в залежності від призначення.
  • Розрахунок і підбір обладнання для утилізації тепла, яке забирається з охолоджуваного об’єму.

Наша компанія виконає проектування обладнання з дотриманням норм і правил. Підберемо холодильні та морозильні вітрини, пристінні гірки, холодильні шафи, прилавки, скрині, камери для якісного зберігання товару та естетичної викладки. Виконуємо монтаж й будівництво холодильного обладнання з урахуванням технічних вимог до приладів, стандартів та норм безпеки, конструктивних особливостей приміщення та потреб замовника. Зв'яжіться з нами й отримаєте консультацію про вартість послуг для вашої конкретної потреби.

 

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

У штаті компанії працюють досвідчені проектувальники, які створять ідеальний проект холодильної системи для вашого підприємства. Врахуємо технічні та санітарні вимоги, розробимо енергоефективну систему на основі високоякісних матеріалів.

2

Виконуємо повний комплекс послуг: проектування, підбір обладнання, будівництво, здача в експлуатацію та надання необхідної документації. Не залучаємо посередників і самостійно несемо повну відповідальність за виконану роботу.

3

Виконуємо авторський супровід проекту на всіх етапах монтажу. Супроводжуємо клієнта з моменту першого дзвінка до запуску системи на підприємстві. Надаємо допомогу в підборі техніки та експертні консультації з будь-яких питань.

4

Пропонуємо послуги сервісного обслуговування на договірній основі. Виконуємо профілактичні та ремонтні роботи, консультуємо співробітників компанії по правильній експлуатації камерою.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам