Меню сайту
Close

Промислові холодильні камери 

Для короткочасного й тривалого зберігання великого обсягу продукції магазини, супермаркети та підприємства харчової промисловості потребують промислові холодильні камери. З їх допомогою вдасться заморожувати й зберігати первісний вигляд будь-якої групи товарів: від харчових продуктів до медикаментів і квітів. На відміну від стандартних холодильних камер, промислові системи вимагають детального проектування. Проект системи охоплює підбір обладнання в залежності від необхідного температурного режиму, споживання електроенергії, вибору матеріалів і місце монтажу на основі фізичного розташування камери відносно комунікацій.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги проектування, продажу та будівництва промислових холодильних камер на замовлення у Львові та Україні. На основі точних розрахунків, виконаних досвідченими фахівцями компанії, підберемо необхідне холодильне обладнання з урахуванням оптимальних енерговитрат і виконаємо монтаж на вашому об'єкті в стислі терміни. Надаємо гарантію на техніку та проведені роботи, надаємо послуги сервісного обслуговування й супроводжуємо клієнта протягом всього терміну співпраці.

Конструкція та типи промислових холодильних систем 

Холодильна камера промислового типу являє собою збірно-розбірну конструкцію, яка складається з сендвіч-панелей. Сендвіч-панелі - це сучасний будівельний матеріал, виготовлений з двох листів холоднопрокатної сталі й утеплювачем між ними (пінополістирол, мінеральна вата та ін.). Панелі типу сендвіч легко монтуються між собою за допомогою системи «шип-паз» - спеціальних замків для швидкої фіксації. Будівництво холодильної системи виконується на основі проекту, в якому закладається вид сендвіч-панелей, виходячи з вимог температурного робочого режиму. До комплекту обладнання входять холодильні спліт-системи, компресорно-конденсаторний агрегат, випарник, пульт дистанційного керування.

Існує 2 типу камер: 

  • Стандартні холодильні камери;
  • Нестандартні. 

Стандартні системи являють собою типові розміри та обсяги, загальноприйняті види обладнання. Нестандартний тип має на увазі індивідуальне будівництво під ключ в залежності від особистих потреб замовника та специфіки продукції. Виходячи з цього, замовник може купити низькотемпературну (-5 ... -35 градусів за Цельсієм) або середньотемпературну (+14 ...- 5 градусів) камеру.

Проектування промислових холодильних камер під ключ

Проектування - важливий етап покупки холодильного обладнання та організації холодильної системи. Точність показників в розрахунку гарантує безперебійну роботу техніки та підтримання оптимальної температури з урахуванням певних параметрів. Проектування включає розрахунок: 

  • Потужності техніки;
  • Висоти стель;
  • Місця розміщення охолоджувача,
  • Відстані між стелажами для зберігання продуктів і стелею для правильної циркуляції повітря,
  • Підбір необхідних комплектуючих для ефективної роботи холодильної камери. 

Наша компанія пропонує купити промислову холодильну камеру. Ми реалізуємо сучасне та універсальне обладнання, яке дозволить зберігати й охолоджувати харчові продукти, зберігаючи їх якісні характеристики. Всі системи, представлені у «Здоровий клімат», виготовлені провідними виробниками й гарантують безперебійність, функціональність і надійність. Виконаємо повний комплекс послуг: від проектування до здачі проекту в експлуатацію. Проводимо підбір комплектуючих камери та будівництво на основі побажань клієнта, технічних і санітарних вимог. Зв'яжіться з менеджером компанії та отримайте консультацію про приблизну вартість системи й інших питаннях.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

У штаті компанії працюють досвідчені проектувальники, які створять ідеальний проект холодильної системи для вашого підприємства. Врахуємо технічні та санітарні вимоги, розробимо енергоефективну систему на основі високоякісних матеріалів.

2

Виконуємо повний комплекс послуг: проектування, підбір обладнання, будівництво, здача в експлуатацію та надання необхідної документації. Не залучаємо посередників і самостійно несемо повну відповідальність за виконану роботу.

3

Виконуємо авторський супровід проекту на всіх етапах монтажу. Супроводжуємо клієнта з моменту першого дзвінка до запуску системи на підприємстві. Надаємо допомогу в підборі техніки та експертні консультації з будь-яких питань.

4

Пропонуємо послуги сервісного обслуговування на договірній основі. Виконуємо профілактичні та ремонтні роботи, консультуємо співробітників компанії по правильній експлуатації камерою.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам