Компресори Sanyo

Компанія Dalian Sanyo Compressors - це спільне китайсько-японське підприємство, створене групою компаній Dalian Bingshan, компанією Sanyo Electric і корпорацією Sojitz Corporation, в пропорційному співвідношенні частин 40%, 55% і 5% відповідно. Зареєстрований капітал компанії складає 6,2 мільярда ієн, а загальна кількість інвестицій - 9,5 мільярда ієн. Церемонія відкриття компанії відбулася в жовтні 1995 року.

Починаючи з моменту заснування в 1994 році, компанія Sanyo з кожним роком нарощує виробничі потужності і збільшує кількість інвестицій. Дохід від продажів зростає на 50% щороку, а також постійно зростає частка ринку. На даний момент корпорація включає в себе два заводи з річною виробничою потужністю в півмільйона одиниць продукції, 71 тис.кв.м виробничих приміщень та 2000 працівників.

Види і застосування

Основна продукція компанії Dalian Sanyo Compressors включає напівгерметичні компресори для торгового холодильного обладнання, спіральні для комерційного кондиціонування, гвинтові, різні компоненти для напівгерметичних і спіральних систем кондиціонування.

Компресори Sanyo займають лідируючі позиції в галузі сучасної промисловості, що виробляє холодильне обладнання та системи кондиціонування середніх і невеликих розмірів. Головним чином вони застосовуються в таких сферах, як холодильні прилавки і вітрини, комерційні холодильні склади, спліт-системи та автономні міні-кондиціонери.

Надійність і якість

Компресори Sanyo заслужили високу репутацію своїм компактним дизайном, низьким шумом і надійною роботою. Досягнення таких високих експлуатаційних характеристик стало можливим завдяки центру високоточної обробки, де деталі компресора проходять велику кількість випробувань, які гарантують, що вироблене обладнання відповідає найвищим світовим стандартам.

Мета компанії - стати необхідним елементом життя людей в усьому світі. Для досягнення цієї мети вони готові весь час прагнути до досконалості, безперервно працювати, дивитися в майбутнє, підкорювати всю земну кулю і залишатися першокласним виробником у світі.

Компанія знаходиться в постійному інноваційному розвитку і пропонує обладнання та сервісне обслуговування своєї продукції відмінної якості.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11