Компресори Frascold

Напівгерметичні компресори Frascold


Стандартна коммлектація

До стандартної комплектації компресорів включено: вентелі на всмоктувальному та нагнітаючому патрубках. віброопори, оглядов скло для контролю рцвня мастила, пристрій теплового захисту, заправка мастилом та азотом (під тиском 1 бар).Регулювання продуктивності компресора

Продуктивність компресорів Frascold з 4,6 і 8 циліндрами може бути знижена головаками регулювання продуктивності (опція) для кращої відповідності реальними умовами застосування і зниження числа пунктів/зупинок компресора. Мала частота пусків/зупинок істотно зижує навантаження на механічні та електричні частини компресора.

Можливі ступені регулювання:

- компресори з 4 циліндрами: 50%-100%
- компресори з 6 циліндрами: 33%-66%-100%
- компресори з 8 циліндрами: 50%-75%-100%Полегшений пуск (ПП)

У компресорах Frascold може бути реалізований полегшений пуск за допомогою установи головки ПП (опція). ПП зрівнює тиск всмоктування і нагнітання, знижуючи крутний момент на валу двигуна і знижуючи, таким чином, навантаження на електричну мережу.
Примітка: Встановлення головки ПП вимагає додаткової установки зворотнього клапана на лінії нагнітання (купується окремо).Захист компресора

Всі компресори забезпечені системою захисту, що складаэться з ланцюга термодитчиків, встановлених в обмотках електродвигуна і підключених до електронного блоку Kriwan, встановленому в клемній коробці (модель KRIWAN INT 69 для компресорів серії А, В, С, D, F, Q. S, та модель KRIWAN INT 69TM для компресорів серії V, Z та W). Компресори серії V, Z, W також забезпечены термодатчиком на лінії нагнітання, який підключено до блоку для контролю максимальної тамператри нагнітання.

Електронний пресостат контролю мастила

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11