Компресори Aspera

Компанія Embraco спеціалізується на технічних рішеннях для систем охолодження і є світовим лідером на ринку герметичних компресорів. Місія компанії - впроваджувати інноваційні рішення для поліпшення якості життя, завжди прагнути до технологічного вдосконалення і стабільності.

Компанія Embraco була заснована в 1974 році в Джойнвіллі (південна частина Бразилії) і спочатку виробляла компресори Aspera виключно для бразильської холодильної промисловості, яка в той час повністю залежала від імпортованого обладнання. Протягом наступного десятиліття Embraco вже поставляла свою продукцію на п'ять континентів світу.

Передбачаючи економічну глобалізацію початку 90-х років, виробник компресорів та холодильного обладнання ініціював процес відкриття своїх виробничих підприємств за межами Бразилії та послідовне розширення світових продажів, який приніс йому світове лідерство.

Це та інше обладнання компанії Embraco

Крім багатого асортименту компресорів Aspera, на своїх виробничих потужностях, розташованих в Бразилії, Італії, Китаї та Словаччині, потужності фірми також випускають електричні компоненти та системи охолодження для побутового та комерційного використання.

Під цим брендом також випускаються електронні компоненти, службовці для оптимізації техніки. Починаючи з 2009 року, на автомобільному ринку з'явилися нові системи HVAC для кабін вантажівок AeroTruck, остання з розробок компаніі.Компрессори

Aspera та їх переваги

Технологічне лідерство, експлуатаційне вдосконалення і стабільність - це лише деякі риси, які вигідно відрізняють бразильського виробника холодильних компресорів Aspera від інших компаній на світовому ринку і привертають до нього увагу, як виробників комерційного холодильного обладнання, так і побутової техніки.

Команда з понад 450 інженерів і технічних фахівців спільно працює над пошуком нових рішень для виробників комерційного та побутового холодильного обладнання у всьому світі. Щорічно компанія виробляє понад 30 мільйонів герметичних компресорів. Тільки в Бразилії обсяг герметичних, випущених компанією до 2010 року, склав 300 мільйонів.

Каталог обладнання Aspera, представлений на нашому сайті, пропонує багатий вибір холодильного обладнання Aspera: агрегати та компресори, а також холодильні агрегати, гвинтові, поршневі і герметичні компресори. Ціна на всю продукцію Embraco пропоновану компанією «Здоровий клімат», містить мінімальну ціну яка близька до рекомендованої виробником.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11