L`UNITE HERMETIQUE

Основними критеріями, якими можна описати продукцію фірми L`UNITE HERMETIQUE(Франція) є довговічність, надійність, економічність. Кожен компресор має унікальний ККД, що досягнуто завдяки точності виготовлення, запобігаючи появі люфтів, зносу і шуму при роботі.

Холодильні компресори L`UNITE HERMETIQUE користуються заслуженою популярністю в усьому світі, оскільки знайшли застосування в більшості сфер холодильної техніки. Широкий діапазон потужностей від 50 Вт до 33 кВт дозволяє споживачам вибрати саме ту модель, яка повністю задовольнить його потреби, як в побутових, так і в комерційних ситуаціях. Якщо Ви використовуєте холодоагенти R22, R134A або R404A, то продукція фірми L`UNITE HERMETIQUE - кращий вибір.

За рахунок використання паралельного монтажу можна збільшити потужність установок на базі компресорів L`UNITE HERMETIQUE, причому не ускладнюючи методів профілактичного та технічного обслуговування. Якщо дотримуватися правил експлуатації, то все обладнання виробництва L `UNITE HERMETIQUE гарантовано прослужить Вам не менше 80 тис. Годин.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11