Copeland

Cпіральні компресори

Scroll Refrigeration Standard - R404A
Scroll Refrigeration Standard - R22
Scroll Refrigeration Standard - R407C
Scroll Refrigeration Standard - R134a


Перше покоління спіральних компресорів для холодильної техніки серій ZS і ZF з уприскуванням рідини було розроблено для среднетемпературного і низькотемпературного застосування відповідно. Модельний ряд включає компресори з приводом потужністю від 2 до 15 к.с., які можуть експлуатуватися на холодагантах R22, R134a і R404A. Спіральні компресори даних серій стали стандартом з точки зору надійності завдяки меншій кількості рухомих частин, ніж у поршневих компресорів, внутрішніх систем захисту і наявності механізму повного узгодження, який захищає компресори при попаданні в спіральний блок рідкого холододагента.

Scroll Refrigeration High Efficiency - R404A


Друге покоління холодильних спіральних компресорів серій ZB і ZF з упорскуванням пари призначено для експплуатаціі в середньотемпературних і низькотемпературних режимах з кращими в галузі показниками ефективності на протязі року. Ряд ZB з потужністю приводу від 2 до 30 к.с. і ZF від 4 до 15 к.с. призначені для роботи з холодоагентами R22, R134a, R404A і R407C. Наявність в три рази меншої кількості рухомих частин в порівнянні з традиційними напівгерметичними поршневими компресорами, вбудованої системи захисту і механізму узгодження спіралей забезпечує значну толерантність до потрапляння рідкого хладагента, дозволяє говорити про відмінною надійності цього ряду компресорів в цілому. Іншими важливими перевагами є робота при низьких температурах конденсації, забезпечує чудову річну ефектівность експлуатації, широкий робочий діапазон і зменшення габаритів для кращої пристосовності до необхідного застосування.

Scroll Refrigeration Digital Capacity Modulation - R404A


Особливо обладнанням яке призначене для багатовипарних холодильних систем, що вимагають регулювання холодопродуктивності, є моделі компресорів ZBD для середніх температур кипіння і ZFD з упорскуванням пари для низьких температур кипіння. Цифровий компресор забезпечує плавне регулювання продуктивності в діапазоні від 10 до 100% за допомогою простої механічної системи і гарантує точний контроль тиску кипіння і температури при будь-якому навантаженні. Компресор не вимагає складного електронного урядування і легко інтегрується в холодильну систему. Електродвигун компресора завжди працює при постійній номінальної швидкості обертання, що забезпечує високу надійність і гарантує ефективність внутрішньої системи мастила.

Scroll Refrigeration Booster - R404A


Ряд ZB можна використовувати як підтискають компресорів в холодильних системах. Ряд включає моделі потужністю приводу від 2 до 15 к.с. і забезпечує оптимальну енергоефективність в холодильних установках з високими ступенями стиснення.
Scroll Air Conditioning Standard - R410A
Scroll Air Conditioning Standard - R407C
Scroll Air Conditioning Standard - R134a
Scroll Air Conditioning Standard - R22


Спіральні компресори Сopeland Scroll розроблені для високоефективної і надійної роботи в системах кондиціонування повітря і чиллерах з температурою кипіння біля +5 º C. Такі їхні особливості як паяні патрубки, простота тандемізаціі і можливість експлуатації з широким списком хладонов відповідають численним потребам цього сегмента ринку.

Напівгерметичні поршневі компресори

Semi Hermetic Compressors Standard - R404A
Semi Hermetic Compressors Standard - R22
Semi Hermetic Compressors Standard - R407C
Semi Hermetic Compressors Standard - R134a


У конструкції напівгерметичних компресорів ряду Standart використовується традиційна технологія клапанної дошки з пластинчастими клапанами. Компресори призначені для роботи з холодоагентами R22, R134a, R404A, R407C. Ряд включає серії K і L потужністю приводу від 0,5 до 5 к.с. і серію S потужністю приводу від 5 до 70 к.с. і кількістю циліндрів 2, 3, 4, 6 і 8. Широкий робочий діапазон 4, 6 і 8 циліндрових моделей дозволяє одній і тій же моделі працювати і в низько-і в среднетемпературном діапазоні застосування. Останнім удосконаленням є можливість роботи при низьких, до 10 ° C, температурах конденсації, що забезпечує оптимальну економію електроенергії в холодну пору року.

Semi Hermetic Comp. High Efficiency Discus - R404A
Semi Hermetic Compressors High Efficiency Discus - R22
Semi Hermetic Comp. High Efficiency Discus - R407C
Semi Hermetic Comp. High Efficiency Discus - R134a


Semi Hermetic Compressors 2-Stage - R404A
Semi Hermetic Compressors 2-Stage - R22


Компресори ряду Discuss володіють на сьогоднішній день найкращими технічними характеристиками серед усіх напівгерметичних компресорів, представлених на ринку. Це властивість головним чином використовується у середньо-і низькотемпературних холодильних системах, що вимагають мінімального енергоспоживання. Специфікою цих компресорів є патентована конструкція клапанної дошки Delta, яка дозволяє знизити мертвий об'єм циліндра до мінімуму. Це дає кращу енергетичну ефективність і холодопродуктівність в порівнянні з традиційною технологією пластинчастих клапанів. Ряд Discuss включає моделі 2, 3, 4, 6 і 8 циліндрів в діапазоні потужності приводу від 4 до 60 л.с. і призначений для експлуатації з холодоадагентами R22, R134a, R404A і R407C.

Semi Hermetic Compressors Booster - R404A
Semi Hermetic Compressors Booster - R22


Ряд напівгерметичних компресорів серії S застосовується в двоступеневих системах як бустерних. Діапазон потужності приводу бустер-компресорів від 7 до 30 к.с. Призначені для використання з холодоагентами R22 і R404A і забезпечують оптимальну енергоефективність холодильних установок з високими ступенями стиснення.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11