Компресори

Untitled Document

Пропонуємо холодильні компресори усіх видів: поршневі, гвинтові, спіральні, тощо...

Продаж, монтаж, ремонт холодильних компресорів, запчастини до компресорів


компресор

Холодильний компресор - можна назвати найважливішим компонентом будь-якої холодильної системи, сам компресор призначений для стиснення і перекачування парів холодоагенту (фреону) в холодильних установках. При стисненні парів відбувається підвищення тиску та температури. Після компресора стиснене холодильний агент поступає у випарник (через розпилювач), де розширюючись сильно охолоджується, а потім відбирає тепло у металевих трубок нагріваючись і далі поступає в конденсатор де відбувається його охолодження, після конденсатора знову в компресор.


Ця складна процидура вимагає від устаткування якісного виготовлення із застосуванням високотехнологічних матеріалів. Компресори холодильні різняться між собою по конструкції. Найпопулярнішими видами компресорів є: , поршневі, гвинтові, спіральні і ротаційні відцентрові (часто їх називають турбокомпресори) . Всі ці види компресорів ви можете купити в компанії "Здоровий клімат".

В основному в холодильних установках та побутових холодильниках, що використовуються в харчовій промисловості застосовуються поршневі компресори. У побутових пристроях кількість поршнів невелике, а от у стаціонарних великих компресорах їх кількість може досягати дванадцяти штук.
Поршневі моделі бувають багатоступеневими (виробляються в основному двоступеневі) і одноступінчастими. У поршневих варіантах холодильний холодоагент, стискається в циліндрі першого ступеня, проходить охолодження і надходить у циліндр другого ступеня.гвинтовий компресор

Статистика продажів свідчить про затребуваність гвинтових компресорів. У них стиск холодильного холодоагенту здійснюється в порожнині, яка утворюється між корпусом і ротором або між самими обертовими роторами. Варто відзначити той факт, що гвинтовий компресор має кращу холодопродуктивністю, якщо порівнювати з поршневими варіантами однакових розмірів і потужності. Ротаційні компресори купують в основному для застосування в побутових кондиціонерах. Також в системах кондиціонування знайшли застосування спіральні моделі, хоча їх теж використовують в різній холодильній техніці, призначеної для харчової промисловості.Всі ці види компресорів ви можете предбати в компанії "Здоровий клімат". Наша компанія пропонує різноманітні бренди холодильних компресорів. У нас ви можете купити компресор таких марок як: Copeland , Bitzer , Danfoss , Moneurop , Frascold , Embarco Aspera , Lunite Germetic , Sanyo та інші. Ми зможемо запропонувати вам конкретний компресор який вас цікавить, або підібрати найбільш оптимальний для вашої холодильної системи .


Отож, якщо вам потрібно купити холодильний компресор, звоніть нам, і ми подбаємо про те, щоб ви отримали надійне серце вашої холодильної системи.

Нижче ви можете ознайомитись із загальною інформацією про компресори деяких відомих брендів.

 

компресори Bitzer

Bitzer

 

компресор Copeland

Copeland

 

 

компресор Danfoss

Danfoss

 

компресори Frascold

Frascold

 

 

компресори Maneurop

Moneurop

 

компресори Sanyo

Sanyo

 

 

компресори Lunite hermetique

Lunite Germetic

 

компресори Aspera

Aspera

 

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11