Повітроохолоджувачі ECO


Повітроохолоджувачі, створені в італійською компанією ЕСО, відрізняються різноманітними технічними характеристиками і типами випарників — EP / EVS / MIC / DFE / STE / CTE / ICE / IDE / LFE. Застосування кожного типу залежить від умов охолодження, виду продукції та площі приміщення. Окремої уваги заслуговує той факт, що їх конструкція гранично проста. Значить, не буває проблем з установкою, використанням та обслуговуванням. Високі показники теплообміну забезпечуються турбулізації потоку, що досягається за рахунок профілювання ребер і їх подальшої щільною накладки на труби. Усі комплектуючі проходять обов'язкові випробування, при цьому тиску досягає тридцяти атмосфер. Стійкість повітроохолоджувачів ECO до корозії і міцність повітроохолоджувачів гарантується використанням для виготовлення корпусів сплаву алюмінію і магнію. ТЕНи, зроблені з відмінної сталі і титану, забезпечують ефективне відтавання повітроохолоджувачів.


Повітроохолоджувачі ЕСО. Серія EVSСерія EVS була спеціально розроблена для встановлення в невеликх холодильних камерах, виставкових вітринах. По температурах повітря ця серія на моделі двох типів:
EVS для відносно високих температур (>-12C), з кроком ребр 3,5/7 мм і електричним відтаюванням;
EVS/B для більш низьких температур (>-25C) з кроком ребр 4,5/9 мм і електричним відтаюванням.
Вся серія обладнання розрахована на холодагенти нового покоління високоефективними змійовиками, виготовленими з мідних труб і алюміньових ребер спеціального профілю.
Двигцни вентиляторів в стандартному викорнанні мають наступні характеристики:
*діаметр 200 мм, одна фаза, 230В, 50-60Гц, армована скловолокном поліамідна захистна решітка;
*степінь захисту IP 42
клас ізоляції В;
вбудоване реле теплового захисту;
робоча температура: -35С — +40С
Серія з стандартною електричною системою відтаювання (ED) обладнанні нагрівачами з нервавіючої сталі з покритими резиною наконечниками для однофазової напруги 230В, 50-60Гц.
Моделі EVS/B обладнанні внутрішнім піддоном для талої води і зєднувальною коробкою (IP54) для пыдключення двигунів вентиляторів, і можливо, електронагрівачів.

Повітроохолоджувачі ЕСО. Серія MICСерія повітроохолоджувачів MIC з двухсторонным виходом потоку повітря призначенна для установки в виставочних вітринах і в невеликих прямокутних холодильних камерах.
Вся серія обладнання на холодагента нового покоління високоефективними змійовиками. виготовленими з мідних труб і алюмініґєвих ребр спеціального профілю.
Ширина ламелей для всієї серії становить 4,5/9мм (для температури повітря > -25C)
Двигуни вентиляторів в стандартному виконанні має наступні характеристики:
*діаметр 230мм, одна фаза, 230 В, 50-60Гц, армоване скловолокном поліамідна захистна решітка;
*степінь захисту IP 42
*клас ізоляції В;
*вбудоване реле теплового захисту;
*робоча температура -35С - +40С
*Виконання із стандартною електричною системою відтаювання (ED) обладнанні нагвівачами з нержавіючої сталлі з покритими резиною наконечниками для однофазної напруги 230 В, 50-60 Гц.
Електрообладнання і корпус підєднанні до зажиму заземлення, провода двигунів і нагрівачів підключені до окремих сполучних коробків з степенню захисту IP 54.

Кубічні повітроохолоджувачі малої потужності серії СTEОхолоджувачі з безпосереднім охолодженням серії СТЕ призначені для холодильних камер зберігання свіжих і заморожених продуктів.
Компактність апарата дозволяє максимально використовувати простір камери, в якій він встановлений.
Вся серія обладнана розрахованими на холодоагенти нового покоління високоефективними змійовиками, виготовленими з мідних труб з внітрішнім оребренням і алюміньових ребер спеціального профелю.
Вдповідно до температури камер серія поділяється на наступні модефікації:
*СТЕ Н3 для високих температур (>+2С) з шириною ламелей 3,5мм
*СТЕ Е4 - А4 для високих температур (>+ 2C) з шириною ламелей 4,0мм
*СТЕ М6-Е6-А6 для середніх температур (> -15C) шириною ламелей 6,0мм, рекомендується використовувати з електричним відтаюванням (ED);
*CTE L8-E8-A8 для низьких температур (> -35) з шириною ламелей 8,5мм, обладнанні системою з системою електричним відтаюванням (ED).


Стельовий плоский повітроохолоджувач серії DFEСерія повітроохолоджувачів DFE з двохстороннім виходом потоку повітря була спеціально розробленна для установкив холодильних камерах з обмеженною висотою для зберігання свіжих або заморожених продуктів.
Ці моделі обладнанні двохшвидкісними двигунами вентиляторів, що дозволяє працювати в режимі нормальної або обмеженої вентиляції (для пониження шуму).
Вся серія обладнана розрахованими на холодоагенти нового покоління високоефективними змійовиками, виготовленими з мідних труб з внутрішнім оребренням і алюміньових ребр спеціальног профілю.
У відповідності з температурою камери серія поділяється на наступні модифікації:
*DFE H3 для високих температур (+2С) з шириною ламелей 3,5 мм.
*DFE L7 для низьких температур (-25С) з шириною ламелей 7,0 мм, рекомендується використовувати з електричним відтаюванням

Повітроохолоджувач ЕСО. Серія ICEСерія ІСЕ розроблена для великих холодильних камер і холодильних складів, презначена для зберігання свіжих і заморожених продуктів.
У відповідності з температурою камери серія поділяється на наступні модифікації:
ICE 06 для високих і середніх температур (> -15C) з шириною ламелей 6,0 мм.
ICE 08 - 10 -12 для низьких температур (> -35C) з шириною ламелей 8,0-10,0 і 12,0 мм., рекомендується використовувати з електричним відтаюванням. (ED).


Серія IDEСерія повітроохолоджувачів IDE з двохстороннім виходом потоку повітря була спеціально розроблена для установки в великих холодильних камерах з обмеженою висотою для зберігання свіжих або заморожених продуктів. Високопродуктивні блоки (батареї) виготовлені із спеціально профільованих алюмінієвих ребр і мідних труб з внутрішнім оребренням і алюмінєвих ребр спеціального профілю
У відповідності до температури в камері серія поділяється на наступні модифікації:
*IDE-4 для високих температур (> +2C) з шириною ламелей 3,5 мм.
*IDE-7 для середніх температур (> -25C) з шириною ламелей 7,0 мм, рекомедується використовувати з електричним відтаюванням (ED)
*IDE-10 для низьких температур (> -25C) з шириною ламелей 10,0 мм, рекомедується використовувати з електричним відтаюванням (ED)


Стельовий плоский повітроохолоджувач серії LFEЗавдяки невеликій швидкості повітряного потоку і двосторонньому обдуву повітрроохолоджувачі серії LFE ідеально підходять для застосування в камерах зберігання товарів, що вимагають невеликої циркуляції повітря та й підтримки певної вологості повітря (фрукти, овочі, робочі приміщення). Ширина ламелей 5 мм. Застусовюються при високих і середніх температурах (вище -10%)


Стельовий плоский повітроохолоджувач серії STEЗастосовується для охолодження великих камер для зберігання свіжих і морожених продуктів. Плоска форма дозволяє зберігати корисний об'єм камер.
*Високі температури - ширина ламелей 3,5 мм
*Низькі температури - ширина ламелей 7,0 мм

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11