Конденсатори

Холодильний конденсатор це теплообмінний апарат, призначенний для охолодження та конденсації пари холодоагенту після його стиснення в холодильному компресорі. По виду охолоджуючого середовища холодильні конденсатори поділяються на вертитальні та горизонтальні. Конденсатори також бувають повітряні та водяні. В основному на ринку використовуються холодильні конденсатори повітряного типу. В конденсаторах повітряного типу охолоджування відбувається методом продуванням вентиляторів через теплообмінник. Повітря на відміну від води доступне всюди і в будь-яких кількостях. Саме тому конденсатори з прямим примусовим повітряним охолодженням найбільш широко використовуються в холодильній техніці. Конденсатори такого типу представляють собою набір мідних труб, на які щільно, без зварювання, надіті алюмінієві ребра(ламелі). Тому дуже важливо, забезпечення якісного контакту між трубою і ребрами, оскільки це впливатиме на ефективність теплопровідності. Теплообмінний блок конденсатора працює під впливом вібрацій вентиляторів і компресора, а також теплових розширень труб, тому виконання його має бути на високому рівні.Устаткування Alfa Laval (Швеція) створюється на основі трьох ключових технологій: теплообмін, сепарація і керування потоками. Кожна з них надзвичайно важлива для промислових підприємств. Величезний технологічний досвід компанії Alfa Laval дозволяє їй утримувати провідні позиції у всіх трьох напрямках. Компанія Alfa Laval продає свою продукцію приблизно в 100 країнах світу, в 50 з них - через прямі торговельні представництва. Компанія має 27 великих виробничих підприємств (15 в Європі, 7 в Азії та 4 в США, 1 в Бразилії), а також 70 сервісних центрів.


За минулі десятиліття група компаній Güntner (Германія)з невеликої фірми місцевого значення перетворилася на велику міжнародну корпорацію. Група компаній є світовим лідером з виробництва тепло-обмінного обладнання на всіх континентах зі своїми заводами і представництвами по сервісу і збуту продукції. По всьому світу ім'я Güntner асоціюється з інноваційними високоякісними продуктами світового класу - «world class products». Найважливіше - це наші співробітники. Багаторічний досвід та активна діяльність наших співробітників перетворили групу Güntner в ​​провідного виробника теплообмінного обладнання в світі.


Модельний ряд конденсаторів повітряного охолодження ECO (Італія) пропонує якісні рішення для завдань будь-якого масштабу. Продукція компанії розроблена для широкого діапазону використання, починаючи від систем кондиціонування повітря до холодильних камер. Наші зовнішні блоки повітряного охолодження широко відомі, завдяки поєднанню ефективних характеристик, низького рівня шуму і багатого вибору моделей різної потужності.


LLOYD COILS EUROPE - європейський виробник з багаторічним досвідом, що спеціалізується на виробництві високоякісних теплообмінників за технічними вимогами замовників - Виробників оригінального устаткування (ОЕМ).


 

Alfa Laval

 

Guntner

 

ECO

 

LLOYD

 


Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11