Регулятори тиску конденсації, кипіння

Регулятори KVR і NRD використовуються для підтримки постійного і досить високого тиску в конденсаторі і ресівері холодильних установок і систем кондиціонування з конденсаторами повітряного охолодження. Замість клапана NRD разом з регулятором KVD може застосовуватися регулятор тиску в ресивері KVD. У загальному випадку для підтримки постійного тиску конденсації між конденсатором з повітряним охолодженням і ресивером встановлюється регулятор тиску конденсації KVR. Коли тиск на вході в KVR (тобто тиск конденсації) зростає, він відкривається. У комплекті з регулятором KVD або клапаном NRD регулятор KVR забезпечує достатній тиск рідини в ресівері при будь-яких змінах робочих умов.
Регулятор тиску конденсації KVR оснащений клапаном Шредера, який служить для регулювання тиску конденсації. У разі розміщення конденсатора і ресивера в неопалюваному приміщенні або на вулиці, в холодну пору можливі труднощі з повторним запуском установки після тривалої зупинки.


 Щоб уникнути цього, рекомендується встановлювати регулятор KVR на лінії нагнітання перед конденсатором з повітряним охолодженням, змонтувати між лінією нагнітання і входом в ресивер байпасну магістраль з диференціальним клапаном NRD або регулятором тиску в ресивері KVD. Крім того необхідно встановити зворотний клапан NRD на рідинної лини між конденсатором і ресивером. Це дозволить запобігти міграцію холодоагенту, можливу при тривалій зупинці холодильного агрегату. Регулятори KVR використовуються також в системах з рекуперацією тепла. У цьому випадку регулятори KVR встановлюються між рекуператором і конденсатором. Щоб уникнути закидання рідини в конденсатор, між конденсатором і балоном-накопичувачем встановлюється зворотний клапан NRV. Регулятор KVR може служити заправним вентилем в холодильних установках з автоматичним розморожуванням. Тоді він монтується на спеціально введеному в установку трубопроводі між всмоктуючої магістраллю і балоном-накопичувачем.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11