Фільтри осушувачі

Фільтри-осушувачі підтримують чистоту холодильного контуру і поглинають воду, кислоту і тверді домішки, тому що наслідками забруднення є корозія і замерзання води, а також підвищений знос або поломка компресора та інших компонентів холодильної системи.
ALCOФільтри-осушувачі ALCO серії BFK
Герметичний двухпоточном фільтр-осушувач ALCO серії BFK з твердим сердечником для рідинних трубопроводів реверсивних холодильних систем, кондиціонерів і теплових насосів.
Фільтри-осушувачі ALCO серії ADK-Plus
Найпопулярніший фільтр. Герметична конструкція, для рідинних трубопроводів.
*Оптимальне співвідношення молекулярних сит і активованого алюмінію
*Мідні фітінги для пайки припоєм без флюсу
*Висока поглинальна здатність по воді і кислоті
*Фільтрація частинок до 20 мікрон
*Робочий діапазон температур -45 до +650 С
*Макс. робочий тиск: 43 бар


Фільтри-осушувачі ALCO серії FDB
Герметичний фільтр-осушувач ALCO серії FDB з компактним гранульованим засипним сердечником для рідинних трубопроводів.
Danfoss

Фільтри-осушувачі DCL, HCFC/CFC оптимізовані

фільтри-осушувачі DCL, HCFC/CFC оптимізовані Тип DCL оптимізовано для HCFC та CFC холодоагентів та мінеральних та бензольних мастил. Фільтри осушувачі є герметичними та перевірені для 42 бар. Фільтри осушувачі постачаються з різьбовими або покритими міддю сталевими з'єднаннями.

Фільтри-осушувачі DCL, HCFC/CFC оптимізовані

DCR. осушувачі постачаються зі змінними сердечниками для використання у рідинних трубопроводах та трубопроводах всмоктування в холодильних системах з фторованими холодоагентами. Типи сердечників: 48-DC для HCFC та CFC систем 48-DM для HFC систем 48 DA для кислотної адсорбції після вигорання 48-F фільтр для затримки бруду

Двонаправлені фільтри-осушувачі DCB, HCFC/CFC оптимізовані

Двопотокові фільтри осушувачі DCB використовуються в рідинних трубопроводах теплових насосів. Фільтри осушувачі мають вбудований зворотні клапани, який забезпечує, щоб охолоджуюча рідина завжди текла через фільтр осушувач з зовнш.сторони конусу фільтра до центра. Таким чином, всі грязні частини утримуються незалежно від напрямку потоку. Фільтри осушувачі DCB гарантують швидку та ефективну адсорбцію як вологи, так і органічні та неорганічні кислот.

Антикислотні фільтри-осушувачі DAS, HCFC/CFC оптимізовані

DAS антикислотний фільтр-осушувач використовується у трубопроводі всмоктування для очищення холодоагенту після вигорання двигуна компресора щоб захистити нові компресори від передчасної поломки.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11