Електронні регулятори Danfoss

Система ADAP-KOOL® - це повна електронна система для моніторингу, опрацювання аварійних сигналів та керування як комерційними, так і промисловими холодильними установками. До складу системи ADAP-KOOL® входять наступні компоненти:
• Контролери - серія EK / серія AK
• Блоки моніторингу
• Електронно-керовані розширювальні клапани
• Датчики температури
• Датчики тиску
• Система обміну даними
• Програмне забезпечення для ПК
Контролери АКС використовуються з усіма холодоагентами. В випадку, коли контролер необхідно адаптувати до нового холодоагента, потрібно зробити дуже прості зміни настройки програмного забезпечення.
Віддалений моніторинг робить можливим визначення звідки отримано аварійний сигнал, наприкрад: аварійний сигнал вночі потребує швидкого сервісного дзвінка чи може бути відкладений.

Electronic Temperature Controls
Електронний контоллер темпеатури для побутових і комерційних холодильників і морозильників, що виконує функцію управління споживанням енергії. Залежно від типу контролера, також доступні функції управління відтайкою і роботою вентиляторів.


Електронні регулятори: компресорно-конденсаторного блоку

Регулятори продуктивності комперсорів та конденсаторів використовуються для компактних систем, систем з 2 герметичними компресорами так і для великих станцій з декільками півгерметичними компресорами, оснащеними частотними приводами та розвантажувачами.
Контролери централі ADAP-KOOL® мають 3 рівні рішення: від регулювання продуктивності роботи компресора до покрокове змінне регулювання з локальним аварійним сигналом забезпечуючи точний контроль та надійну роботи, до регулювання роботи 12 компресорів або вентиляторів з інтелектуальним контролем, що оптимізує як тиск на всмок. за конденсації згідно з навантаженням та температурами. Варіанти інтелектуальних функцій: плаваюче регулювання тиску конденсації та отптимізація тиску всмоктування.

Електронні регулятори: регулювання швидкості обертання двигунів компресора і вентиляторів конденсатора

Регулятор частоти обертів компресорів або вентилятора конденсатора оптимізує роботу холодильної системи, стабілізуючи тиск конденсації та зненьшує ступінь забруднення конденсатора. Приводить до зменшення витрати енергії, покращує якість керування та збереження продукції. Зменьшує шум та експлуатаційне зношення механічних компонентів системи.

Для комплексного регулювання швидкістю обертання вентиляторів, Danfoss пропонує привід з регульованою частотою обертів AKD та малий і ефективний регулятор RGE, поєднуючий в собі моніторинг тиску та керування швидкістю обертів.

Електронні регулятори: керування випарником з ТРВ

Термостатичні розширювальні клапани (ТРВ), які застосовуються в традиційних холодильних системах та в холодильному обладнанні, дають деяку мождивість щодо енергозбереження, де вприск холодоагента у випарник контролюється значенням перегріву холодоагенту. Таким чином, ТРВ особливо підходять для вприскування рідини в "сухі" випарники, де значення перегріву на виході із випарника пропорціно навантаженню випарника.

Регулятори роботи випарника для керування роботи холодильного обладнання з ТРВ або компресора можуть регулювати різні типи функцій для того, щоб виконати любу вимогу регулятора роботи випарника. Регулятори мають функцію для регулювання та моніторингу температури, відтайки, відкриття дверей, кантового підігріву, освітлення та роботи вентилятора.

З дистанційним обміном даних як частина системи ADAP-KOOL® , регулятори випарника включають моніторинг та регулювання холодильних вітрин, холодильних камер, аварійний моніторинг, поліпшуючи роботу холодильної сиситеми.

Електронні регулятори: керування випарником з електронним ТРВ

Технології управліня випарниками ADAP-KOOL® дають оптимальне функціонування холодильних систем і, в той же час, заощаджують електроенергію та підтримують високу якусть продуктів харчування в вітринах та холодильних камерах завдяки таким функціям, як відтаювання, адаптивне регулювання перегріву з використанням електронних розширювальних вентилів каких як AKV.

Для того щоб отримати ефективне та оптимальне впорскування холодоагенту потрібно використовувати електронні розширювальні вентилі та контролери з адаптивним регулюванням перегріву. Автоматична система адаптивного управління холодильним обладнанням не потребує ручного налаштування, систама самостійно знаходить оптимальний рівень перегріву згідно з поточними умовами роботи.

Використовуючи електронні розширювальні вентилі можливе проведення подальшої оптимізації роботи холодильної установки оскільки контролери не тільки забезпечують точне управління, а ще й передають в системний модуль необхідну інформацію про навантаження і роботу холодильної системи.

Електронні регулятори: програмовані

Один електронний контролер дає змогу вибору та проектування з максимальною гнучкістю. Новий сумісний MCX контролер відкритого стандарту в сумі надає можливість повного управління, що дозволяє запроектувати систему кондиціонування відповідно до ваших вимог.

Легко програмується з використанням язика програмування C, контролер MCX надає можливість унікальної гнучкості використанні та свободу в порівння з власними системами.

З'єднання із зовн. обладнанням проходить через відкриті стандартні протоколи, що дає змогу легкої інтеграції з електромеханічними компонентами та системи контролю.

Всі блоки постачаються з системою управління низького рівня, включаючи приводи, сервіси, також як і вертикальні машини.
Якщо вам не потрібне повне програмування, контроелр MCX також може бути використаний з іншими застосуваннями.

Опції розробки систем включають в себе:
• C-редактор та інтерфейс редактора
• MCX компілятор і відладчик
• LI MCX PC симулятор
• Аналіз даних
• MODBUS PC інтерфейс зв'язку

Електронні регулятори: керування системою

Блоки та програми моніторингу температури та тиску в холодильних системах, складських холодильних камерах та холодильних утсановках, включаючи інтерфейсні та комунікаційні модулі. Блоки системного керування складних систем контролю з моніторингом аварій та збору даних децентралізованих холодильних систем. Модуль управління, включаючи ПК програми для сервісу та настройки холодильних систем.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11