Повітроохолоджувачі Alfa Laval

Ми пропонуємо до вашої уваги повітроохолоджувачі шведської компанії Alfa Laval.

Повітроохолоджувачі стельові серії TGL і TBL
дані повітроохолоджувачі призначені для холодильних камер об'ємом від 6 до 600м3. За запитом можливе постачання агрегатів потужністю до 100kW;
корпус виготовлений з попередньо пофарбованих алюмінієвих панелей білого кольору, особливо придатних для умов, де діють високі гігієнічні вимоги;
високий рівень продуктивності при компактних розмірах;
агрегати прості в експлуатації і мають прямий доступ до зон обслуговування;
у всіх моделях використовуються батареї з однаковим інтервалом між пластинами; можливий вибір з двох пропонованих інтервалів, в залежності від необхідної температури в холодильній камері;
батарея виготовлена ​​з безшовних мідних труб і алюмінієвих пластин;
корпусні елементи вентиляторів спроектовані таким чином, щоб забезпечувалася найвища ефективність вентилятора і максимальна довжина струменя;
однофазні електродвигуни згідно з VDE 0730, 4 полюси, IP54 відповідно до DIN 40050, термічний захист, низьке енергоспоживання, на вимогу встановлюються інші типи двигунів;
система електровідтаювання складається з нагрівальних елементів (нержавіюча сталь, оболонка, герметичні виходи) і комплекту для їх установки; як альтернативний варіант може бути поставлена ​​система відтаювання гарячою парою в батареї разом з електронагрівачем або трубопроводом гарячої пари на внутрішньому піддоні;
батареї перевірені у воді при тиску 30бар, очищені та осушені;
для забезпечення гарантії тривалого і справного функціонування всі агрегати в процесі складання піддаються ретельній перевірці.


Повітроохолоджувачі компактніКомпактні повітроохолоджувачі призначені для холодильних камер об'ємом від 2 до 20м3.

Корпус виготовлений зі спеціального «анти-шок»-пластика, особливо підходить для умов, де діють високі гігієнічні вимоги.
Ці елегантні компактні повітроохолоджувачі призначені для використання в холодильних шафах, в маленьких холодильних камерах тощо. Агрегати прості в експлуатації і мають прямий доступ до зон обслуговування.
Батареї виготовлені з безшовних мідних труб і алюмінієвих пластин. Зливний піддон, спроектований з використанням нових технологій і відповідно до наявних вимог, забезпечує захист від витоку води, гарантуючи при цьому швидкий дренаж води, що утворюється в результаті выдтайки або конденсації. Однофазні двигуни, 4 полюси, IP44 відповідно до DIN 40050, низьке енергоспоживання згідно з VDE 0730 і термічний захист від перевантаження. Система електровіфдтайки складається з нагрівальних елементів (нержавіюча сталь, оболонка, герметичні висновки) і комплекту для їх установки. Кожен агрегат попередньо заповнений азотом. Батареї перевірені у воді при тиску 30 бар, очищені і осушені. Для забезпечення гарантії тривалого і справного функціонування всі агрегати в процесі складання піддаються ретельній перевірці.

* Модельний ряд цієї групи повітроохолоджувачів представлений моделями CGL1, CGL2, CGL3, CGL4, CGL5, CGL6.Повітроохолоджувачі ALFACUBICДані повітроохолоджувачі, призначені для малих і середніх холодильних камер об'ємом від 10 до 400м3.
Ці моделі можуть використовуватися як DX випарник, помповий випарник NH3 і сольовий повітроохолоджувач.

Пропонуються два виконання корпусу (обидва виконання придатні для використання за суворих гігієнічних вимогах, а також у морських умовах):
металевий (виготовлений з попередньо пофарбованих алюмінієвих панелей);
пластиковий.
Теплообмінник виготовлений з мідних труб з внутрішнім обребренням номінального діаметра 12 мм (у випарниках безпосереднього кипіння) або гладких сталевих труб номінального діаметра 12 мм (в розсільних повітроохолоджувача) або 16 мм (в аміачних випарниках з насосною подачею). Труби мають гофровані ребра.
Вентилятори обладнані однофазним чотирьохполюсним електродвигуном, що живиться від мережі 230 В, 50 Гц. Низьке енергоспоживання, вбудовані термореле, які надійно захищають двигун від перегріву.
Можливий вибір системи відтаювання - в якості додаткового устаткування встановлюється електрична система відтавання або система відтавання гарячим газом (для теплообмінника, в піддоні для збору конденсації монтується електронагрівач).
Для забезпечення гарантії тривалого і справного і справного функціонування всі агрегати в процесі складання піддаються ретельній перевірці.
* Повітроохолоджувачі представлені моделями GLE, RLE, BLE з діаметром 250, 300, 350, 400, 500 мм.
Повітроохолоджувачі AIRMAX II DXБільше 200 моделей для застосування в камерах зберігання свіжих і заморожених харчових продуктів місткістю від 200 до 5000 m3 і робочих температурах від +30 до -40 0C 0C при високій і низькій вологоміскосці.

Принципові відмінності і переваги серії AirmaxII
:
продуктивність від 6 до 200 kW;
вентиляторний вузол: 500, 560, 630, 800mm;
кількість вентиляторів: 1-5;
об'єм повітря: 8,000 m3 / h -127,000 m3 / h;
рівень швидкості вентиляторів: S-високий, L-низький;
новий профіль піддону збору конденсату зі збільшеним більш ніж на 70% об'ємом;
структурні частини Airmax II спроектовані з урахуванням зручності монтажу та обслуговування;
теплообмінний блок сконструйований з алюмінієвих ребер і мідних труб діаметром 12 мм з внутрішньою рифленою поверхнею;
корпус повітроохолоджувача виконаний з пофарбованої оцинкованої сталі;
бічна панель відкривається на петлях при цьому економить час при обслуговуванні і забезпечує легкий доступ до з'єднань;
новий профіль піддону збору конденсату зі збільшеним об'ємом дозволяє здійснювати його чистку без відкривання і швидке видалення води;
удосконалене зливний отвір з новим алюмінієвим з'єднанням.

Переваги серії AirmaxII при оснащенні додатковими опціями:
альфастрімер дозволяє за рахунок збільшення довжини струменя повітря зменшити час охолодження продукту;
подвійна ізоляція піддону покращує термоізоляцію і запобігає утворенню конденсату із зовнішнього боку піддону;
при відтабвання води піддон розташовується на повітроохолоджувачі з доступом із задньої частини без запасу вільного простору і необхідності відкриття бічний кришки.


Повітроохолоджувачі плоскіПлоскі повітроохолоджувачі призначені для холодильних камер об'ємом від 4 до 70м3.

Корпус повітроохолоджувачів виготовлений зі спеціального «анти-шок»-пластика, особливо підходить для умов, де діють високі гігієнічні вимоги. Дані агрегати спроектовані для специфічного використання в маленьких холодильних камерах при позитивних і негативних температурах.
Ці повітроохолоджувачі прості в експлуатації і мають прямий доступ до зон обслуговування. Для різних моделей використовуються 2 типи інтервалів між пластинами: 3мм і 6мм, залежно від необхідної температури в холодильній камері. Батарея виготовлена ​​з безшовних мідних труб і алюмінієвих пластин. Зливний піддон, спроектований з використанням нових технологій і відповідно до наявних вимог, забезпечує захист від витоку води і при цьому гарантує швидкий дренаж води, що утворюється в результаті відтайки або конденсації. Однофазні двигуни, 4 полюси, 230Вт-50Гц, IP44, виготовлені відповідно до CEI 61-50 і VDE 0730 з термічним захистом від перевантаження. Описувані повітроохолоджувачі мають унікальну систему електроотайкі, яка складається з нагрівальних елементів (нержавіюча сталь, оболонка, герметичні висновки) і комплекту для їх установки. Для забезпечення нормального функціонування агрегату і підтримки нормального рівня сухості і чистоти, контур батареї попередньо заповнений азотом.

Кожен повітроохолоджувач дозволяє контролювати тиск всмоктування. Батареї перевірені у воді при тиску 30бар, очищені та осушені. Для забезпечення гарантії тривалого і справного функціонування всі агрегати в процесі складання піддаються ретельній перевірці.


Тунельні повітроохолоджувачі ALFA BLASTТунельні повітроохолоджувачі АВ виробництва компанії Alfa Laval з горизонтальним напрямком повітряного потоку призначені для швидкої заморозки в замкнутих обсягах м'яса, риби, птиці, фруктів, ягід, овочів та інших продуктів харчування.
Оттайка електрична чи рідинна. Загальна холодопродуктивність: від 12 до 117 кВт.

Залишились питання? Наші співробітники готові відповісти на них!
зателефонуйте за вказаним номером:
(067) 373-65-56 інші номера
або скористайтесь послугою
(050) 425-18-18
(073) 311-33-11